Компанія Манупакеджинг Україна бере участь у міжнародному заході з просування сучасних технологій у галузі тваринництва та птахівництва Agro Animal Show. На виставці буде представлено високотехнологічне обладнання від топових виробників і безліч інших новинок в області кормовиробництва, ветеринарії, переробки відходів і зберігання корму.

На Agro Animal Show особлива увага приділяється відомим українським і міжнародним компаніям, які готові презентувати свою кращу продукцію, яка зарекомендувала себе, ноу-хау технології для ефективного і економічного поліпшення бізнес-процесів. Це один із кращих способів дізнатися і протестувати актуальні науково-технічні пристрої та налагодити вигідні комунікації, які допоможуть досягати більшого.

Нашою компанією Manupackaging Ukraine буде представлена ​​високопродуктивна і безпечна для навколишнього середовища продукція для пакування і зберігання корму для тварин. Ми розповімо про переваги й недоліки популярних матеріалів і способи їх застосування. Протестуємо разом з вами на міцність нову стретч-плівку для агросектора. А також відповімо на всі питання щодо продукції та допоможемо розрахувати необхідну кількість будь-якого типу матеріалів для вашого господарства.

Одинадцята щорічна міжнародна виставка тваринництва та птахівництва в Україні пройде за підтримки Міністерства аграрної політики України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції. Ця подія обіцяє бути насиченою і цікавою корисними пропозиціями для виробників і споживачів.

Представників компанії Manupackaging Ukraine з усіма виставковими товарами й устаткуванням можна буде знайти в павільйоні з національною експозицією Німеччини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *