Заготівля кормів починається з весни і триває практично до кінця осені. У цей час у фермерів багато роботи. Щоб її прискорити, використовують різну техніку і допоміжні матеріали. Для заготівлі кормів чудово підходять прес-підбирачі разом із сінов’язальною сіткою. Вони значно прискорюють процес збору врожаю. Фермери використовують упаковку для тюків із натуральних матеріалів або сучасні синтетичні рішення.

Для виготовлення сінов’язальної сітки ManuAgri використовують поліетилен низького тиску разом зі стабілізаторами, які покращують його якості. Спеціальні стабілізатори роблять матеріал стійким до ультрафіолетових променів, а також забезпечують міцність і цілісність протягом усього терміну використання.

Сітка ManuAgri має індикатор закінчення рулону. Це допомагає вчасно помітити необхідність завантаження нової сітки в прес-підбирач. Для зручності перенесення пакувального матеріалу виробник передбачив спеціальні ручки. Сінов’язальна сітка продумана так, щоб стати зручним помічником для фермера.

Наша сітка ManuAgri підходить під усі прес-підбирачі, які використовують фермери в Україні: Kuhn, Krone, Claas, John Deere, New Holland, Case, Mascar і інші. Вона значно дешевша, ніж фірмові пакувальні матеріали від цих виробників, хоча не поступається їм за характеристиками. Із ними ви можете ознайомитися на сторінці товару.

Ми виділили 5 переваг обмотки тюків сінов’язальною сіткою.

Економія часу

Фермери багато років використовують прес-підбирачі та шпагат. Сітка була розроблена як швидша і надійніша альтернатива цьому обв’язувальному матеріалу. Швидкість обв’язки тюків за її допомогою збільшується в 3-4 рази. Це особливо актуально в умовах поганої або мінливої погоди, коли потрібно якомога швидше закінчити заготівлю кормів.

Економія пального

Для пакування тюка в шпагат за допомогою прес-підбирача потрібно близько 60 секунд. Для сітки достатньо 15 секунд. Це в 4 рази швидше! Це дозволяє заготовити більшу кількість тюків за один і той самий час. При цьому в перерахунку на один тюк витрати палива будуть меншими, тобто нижча собівартість всієї упаковки.

Економія на оплаті праці

Ця перевага напряму пов’язана з першими двома: чим швидше буде запакована солома, сінаж або сіно, тим меншими будуть витрати на оплату праці водієві прес-підбирача, а отже, нижчою буде собівартість упаковки в розрахунку на один тюк сіна. За рахунок використання сінов’язальної сітки час на обмотку тюка скорочується приблизно на 70 %.

Економія матеріалу

З одного рулону сітки ManuAgri 3000 м виходить близько 240 тюків сіна діаметром 1,5 метра при обмотці в 2,5 оберти. Розрахунок можна подивитися тут. Це можливо завдяки високій надійності пакувального матеріалу. Саме тому достатньо 2-2,5 обертів сітки для сіна.

Під солому ми рекомендуємо збільшити кількість обертів на 1,5-2, щоб вона точно залишалася добре спресованою протягом усього терміну зберігання. Чому це важливо, ми писали в цій статті.

Економія на транспортуванні та зберіганні

Шпагат тільки зв’язує сіно або солому. Сітка ж покриває практично всю поверхню тюка. Це значно підвищує захист корму від впливів навколишнього середовища, а отже, знижує втрати поживних властивостей у процесі зберігання.

Тюки із соломою, які упаковані сіткою, можна зберігати просто в полі, оскільки вони частково захищені від проникнення опадів. Це також свідчить про зниження витрат на додаткове укриття.

Таким чином, використовуючи сінов’язальну сітку ManuAgri, ви гарантовано економите, якщо порівняти з використанням шпагату або інших технологій заготівлі кормів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *