Традиційна літня найбільша виставка інновацій і новинок у сфері АПК України цього року пройде з нашою участю. Ми будемо презентувати сучасні агротехнології та покажемо свою експозицію на стенді № G 04.

AGRO-2021 — популярна міжнародна виставкова платформа із впровадження ефективних рішень у всіх напрямках аграрної сфери. На бізнес-заході візьмуть участь 1216 компаній з 15 країн, серед яких світові лідери аграрного сектора. Це одне з найбільших подій Східної Європи: з площею понад 33 600 м2 і відвідуваністю понад 89 000 осіб.

На AGRO-2021 особлива увага приділяється сучасній сільськогосподарській техніці та автоматизованому устаткуванню, високопродуктивним породам тварин і актуальним способам збереження рослин. Безліч брендів продемонструють своє бачення, високотехнологічні продукти і комплексні рішення для вдосконалення виробничих процесів. Унікальність цієї платформи полягає в прямому діалозі між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Відвідати AGRO-2021 — це відмінний спосіб налагодити нові торгові відносини, дізнатися про новинки в галузі агробізнесу і плідно провести час. Наші фахівці готуються продемонструвати новації в області пакувальних матеріалів і поживних біодобавок високої європейської якості. Ми будемо раді новим знайомствам і комерційним пропозиціям.

До зустрічі на AGRO-2021!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *