Українські аграрії завжди в пошуках простого та ефективного методу збору врожаю, який дозволить швидко, якісно та вигідно зібрати корм та запакувати його. Така технологія існує. Квадратні тюки, сформовані за допомогою прес-підбирача, герметизують за допомогою стретч-плівки. У чому переваги саме квадратних тюків:

При цьому квадратний тюк досить зручний у переміщенні, також не виникає проблем під час кормороздачі, його легко розпаковувати та дозувати. Тільки на логістиці вдасться зберегти до 20 %.  

Потрібно враховувати, що для квадратних тюків підходить не кожен обмотувальник плівкою. Також через більший периметр із гострими кутами для квадратного тюка потрібно використовувати якісну плівку.

Якісний пакувальний матеріал Манупакеджинг у комбінації з сучасними технологіями KUHN — запорука успіху

За допомогою багатофункціонального прес-підбирача KUHN ми можемо формувати великі та щільні квадратні тюки, наприклад розміром 120х90 см. Обладнання дозволяє ідеально збалансувати швидкість та щільність при пакуванні за допомогою шпагату ManuAgri з високою міцністю на розрив. У результаті отримуємо безперервний процес формування тюків. 

Для пакування стретч-плівкою використовуємо комбінацію обмотувальника для тюків від KUHN та сінажної плівки AGRIFLEX. Пакування відбувається на причіпному самонавантажувальному обмотувальнику з високим рівнем продуктивності. Агростретч-плівка європейської якості має міцну еластичну структуру й ідеально прилягає до корму, має достатню клейкість, що дозволяє герметично запакувати тюк.

У результаті отримаємо квадратні тюки, які міцно запаковані та надійно захищені від потрапляння кисню, вологи та ультрафіолету. 

Не потрібно обладнувати додаткових укриттів, такий корм зберігається на відкритих майданчиках без втрати якості до двох років.

Порада 

Часто виникає ситуація, коли на господарстві не контролюють цілісність тюка перед складанням на постійному місці зберігання. Рекомендується не ігнорувати цей етап заготівлі й оглядати кожен тюк на наявність пошкоджень, які можливо отримати в результаті транспортування, і в разі їх виявлення потрібно відновити герметичність за допомогою спеціальної ремонтної  стрічки, стійкої до УФ-випромінювання та перепадів температур. Це дозволить на 100 % зберегти заготовлений корм. 

Отримайте детальну інформацію про переваги пакувальних матеріалів для аграріїв від спеціаліста Манупакеджинг Україна за телефоном.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *