Корм — важливий компонент для зростання та здоров’я тварин. До його заготівлі треба підходити з особливою відповідальністю, бо саме від цього залежатиме його поживна цінність. Порушення технологічного процесу може не лише позбавити корм корисних властивостей, але й зіпсувати його, зменшити в кількості.

Коли слід косити сіно

Оптимальний час для косіння сіна залежить від культури. Наприклад, збір посівних багаторічних бобових необхідно проводити в період бутонізації до цвітіння. Зернові прибирають, коли починається фаза колосіння. Якщо йдеться про трави, то необхідно орієнтуватися на фазу розвитку переважаючої на полі культури.

Зверніть увагу, що порушення рекомендованих термінів загрожує не лише зниженням об’єму врожаю, але й погіршенням його корисних властивостей. Пізні трави більш грубі й менш привабливі для тварин.

Що впливає на якість сіна

Є ще два важливі чинники, які впливають на якість сіна:

Як рулони сітки залишаються сухими

Щоб забезпечити якісне зберігання кормів, треба потурбуватися про надійний захист від негативної дії опадів, ультрафіолету та інших зовнішніх факторів. Для цього є декілька варіантів, але найоптимальнішим останніми роками вважається пакування сіна в сітку для тюків за допомогою прес-підбирача. Сітка допомагає захистити ваш корм від негативних дій зовнішнього середовища. Готові тюки компактні, зручні для транспортування й зберігання. 

Щоб мінімізувати витрати та зберегти зібране сіно якісним кормом, потрібно потурбуватися про накриття готових тюків. Накриття може бути стаціонарним або можна використовувати спеціальні укривні матеріали, як агроволокно. Пакування сіна в сітку для тюків за допомогою прес-підбирача допоможе швидко (якщо порівняти зі шпагатом) сформувати тюки,  що також дасть змогу оптимізувати витрати на транспортування і зберігання.

Дізнатися більше про сінов’язальну сітку Мануагрі, яку продає наша компанія, ви можете в Каталозі, на сторінці FAQ і в інших статтях нашого блогу. Якщо у вас немає часу шукати відповіді на питання, просто зателефонуйте нашим менеджерам і отримайте безкоштовну консультацію по телефону.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *