8–11 червня 2021 року пройшла одна з найбільших агропромислових виставок Європи, у якій взяла участь наша компанія Manupackaging Ukraine. На ній був представлений весь спектр сільськогосподарського обладнання від садової техніки для ручного використання і до складних комбайнів, автомобільна та транспортна техніка, яку часто застосовують фермери, різне обладнання для організації сільгоспдіяльності, а також матеріали й запчастини до нього.

На виставці була представлена ​​фермерська продукція, якою багата Україна: мед, яйця, м’ясо, крупи, зернові, сири, ковбасні та хлібобулочні вироби тощо. Усе це можна було придбати і спробувати.

Ми представили високотехнологічні пакувальні матеріали, які багато років допомагають заготовляти корми фермерам країни:

Найбільшу зацікавленість відвідувачів виставки та фермерів викликали сінов’язальна сітка і плівки для силосних ям. Ці пакувальні матеріали дозволяють заготовити поживний корм для великої рогатої худоби.

Сінов’язальні сітки Manuagri істотно скорочують час збирання врожаю, якщо порівняти зі шпагатом, зменшуючи витрати на амортизацію та обслуговування техніки, знижуючи витрату палива. Виробник гарантує стабільність матеріалу протягом мінімум 12 місяців навіть при зберіганні просто на відкритому просторі в полі. Використовуючи агростретч-плівку Argriflex разом із сіткою Manuagri, можна зберігати сінаж та силос.

Плівки для силосних ям від Manupackaging Ukraine — це три види плівок, які дозволяють зберігати силос у ямах, курганах і траншеях. Особливість технології полягає в тому, що силос надійно захищений з усіх боків, а завдяки використанню ультратонкої плівки вдається надійно укрити й герметизувати корм, мінімізувати втрати при його виїмці. У 2021 році з’явилися в продажу плівки шириною 24 метри, які дозволяють укрити ширші ями, ніж зазвичай.

Якщо ви не встигли ознайомитися з нашими пакувальними матеріалами, це легко можна виправити. У Києві за адресою Малинська, 18 розташований наш офіс і склад, де ви можете оцінити якість агроупаковки від Манупакеджинг Україна (раніше — Манулі Україна), поставити будь-які запитання щодо її використання менеджерам компанії, а також придбати продукцію зі складу. Для узгодження часу зустрічі дзвоніть нам за телефоном або пишіть на e-mail.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *