Манупакеджинг Україна презентувала високоякісні пакувальні агроматеріали на міжнародній сільськогосподарській виставці Agro Animal Show у Києві, яка спрямована на просування інноваційних технологій для розвитку тваринництва.

Головні цілі цього заходу — налагодження взаємовигідних бізнес-комунікацій між компаніями, демонстрація сучасного обладнання та ефективних методів розвитку сільського господарства.

Команда Манупакеджинг представила продукцію від Agriflex і Manuagri, яка користується величезним попитом у Європі. Це універсальна стретч-плівка для сінажу, плівки для силосних ям і поліетиленова сінов’язальна сітка. Завдяки сучасним технологіям ці матеріали надійно захищають корми і сприяють більш продуктивній і якісній життєдіяльності тварин.

Більш детально з цією та іншою продукцією нашої компанії можна ознайомитися на сайті.

Стретч-плівка для сінажу від Agriflex

EVOLUTION 5+ — останнє покоління сільськогосподарських стретч-плівок від Manupackaging. Це багатошарова, на 100 % придатна для вторинної переробки, дуже стійка до навантажень, міцна і стійка до розриву стретч-плівка.

EVOLUTION 5+ перевірена на всіх відомих моделях обмотувачів і комбінаціях обгортань для круглих, квадратних тюків, у результаті чого мільйони разів довела свою надійність. Використання сировини останнього покоління дозволило створити неймовірно міцну, але еластичну плівку. Завдяки абсолютно новому складу і поліпшеним властивостям плівка забезпечує відмінні результати при невисокій вартості.

Особливості:

Сітка сінов’язальна Manuagri

Сінов’язальна сітка Manuagri — це надійний обв’язувальний матеріал з поліетилену, призначений для тюкування сіна, соломи та сінажу. Сітка допомагає скоротити час збирання врожаю. Завдяки наявності УФ-стабілізаторів матеріал зберігає свої властивості на відкритому просторі.

Особливості:

Manupackaging, раніше відома як Manuli Stretch, є новаторською компанією, яка першою розробила стретч-плівку в Європі. Більше 50 років компанія виробляє широкий спектр високоякісних пакувальних рішень для різних областей застосування.

Виставка Agro Animal Show 2021

Ми корисно провели час і налагодили нові знайомства з представниками українських та іноземних компаній. Це дозволило значно розширити сферу співробітництва і укласти вигідні угоди. Ми раді, що інтерес до пакувальної продукції і в цілому до агробізнесу в Україні тільки збільшується з кожним роком. Є перспективи розвитку та гарантії великих інвестицій у цей сектор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *