У світі пакувальних рішень для агросектору головну роль відіграють сучасні технології, які допомагають швидше та ефективніше працювати з упаковкою. Кожен крок у процесі дуже важливий і головне почати з правильного вибору обладнання та матеріалу.

Для наших аграріїв ми пропонуємо економічне та вигідне пакувальне рішення – AGRIFLEX Evolution 5+ та прес-обмотувач нового покоління SW 4014 з технологією e-TWIN від Kuhn. На сьогоднішній день це успішна та інноваційна комбінація.

Тюковий пакувальник SW 4014 – упаковка ніколи не була настільки розумною

Kuhn SW 4014 – автоматичний пакувальник у круглі та квадратні тюки нового покоління. Новинка на ринку України! Являє собою універсальний обмотувач із системою самозавантаження. Оснащений запатентованою функцією безперервного пакування, що значно підвищує рівень продуктивності.

Машина відрізняється від конкурентів своєю конструкцією з попередніми натягувачами та системою обрізанням плівки. Оснащена обмотувальним столом та низькопрофільною рамою. Обладнання Kuhn відрізняється своєю простотою та надійністю. У модельній лінійці SW виробник пропонує просте та зручне рішення для операторів, які можуть з легкістю та на високій швидкості справлятися зі своїми завданнями.

Низькопрофільна конструкція оснащена поворотним столом (для рулонів або тюків). Завдяки міцній опорі рулони обмотуються рівномірно. Попередні натягувачі виготовлені з алюмінію для запобігання налипанню плівки.

Технологія e-TWIN: оригінальні комбінації для економічного пакування

Економія є одним з головних факторів, що стимулюють аграріїв. При цьому якість та надійність упаковки не втрачається.

Kuhn розробили технологію e-TWIN, яка є обмоткою за допомогою оригінальної комбінованої конструкції попереднього натягу з унікальною системою розподілу плівки. Дозволяє заощадити до 50% часу та значно знизити витрату матеріалу.

e-TWIN – майбутнє інтелектуального та високопродуктивного пакування, де безпека та турбота про екологію є одними з пріоритетів.

AUTOLOAD для безперервних циклів обмотування та термінал CCI для ідеальних налаштувань упаковки

Інноваційна функція дозволяє безперервно завантажувати, обмотувати та вивантажувати тюки в автоматичному режимі. Лазерна технологія сканує зону перед обмотувачем, вимірюючи швидкість та дистанцію до наступного тюка. Завдяки спеціальним датчикам система розпізнає заготовку, що наближається, і встановлює завантажувальні стріли в положення попереднього завантаження, забезпечуючи високу точність роботи з рослинною масою і пакувальним матеріалом.

Налаштування робочих процесів стало набагато простіше завдяки сумісності моделі SW 4014 із протоколом ISOBUS. Не потрібен додатковий блок керування! Оператор може налаштувати всі параметри тюку чи рулону на моніторі CCI 800 або CCI 1200. Доступна статистика для аналізу працездатності машини для максимального контролю поточних процесів. Для зручності та безпеки система може додатково оснащуватися відеокамерою для кращого огляду.

Спеціальна батарея на 8 рулонів із плівкою забезпечує комфортне зберігання плівки та своєчасну її заміну.

Багатошарова стретч-плівка AGRIFLEX Evolution 5+ з високим кисневим бар’єром для максимального захисту корму

Манупакеджинг Україна пропонує високоякісний продукт, виготовлений на сучасному заводі в Німеччині, який є безпечним та надійним пакувальним рішенням для роботи з високопродуктивними обмотувачами.

AGRIFLEX Evolution 5+ – це 100% перероблена багатошарова стретч-плівка для агросектору з високими показниками міцності та еластичності. Матеріал має рівень престретчу до 70%, що допомагає заощадити на витратах плівки. При виробництві цієї стретч-плівки використовується лише високоякісна сировина та компоненти.

AGRIFLEX дозволяє створити ідеальні умови для безпечного зберігання рослинної маси (сінаж, силос, жом). Матеріал не рветься під час обмотування і максимально точно наноситься на спресований тюк/рулон, створюючи необхідні умови для отримання корму найвищої якості.

Переваги AGRIFLEX Evolution 5+:

При роботі з пакувальником Kuhn SW 4014 стретч-плівка демонструє стабільно відмінний результат, без обривів та з можливістю значної економії матеріалу завдяки індивідуальним налаштуванням обмотувача.

Отримайте детальну інформацію про продукти AGRIFLEX від спеціаліста Манупакеджинг Україна за телефоном.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *