Блог

Проєктування та будівництво силосної траншеї та ями

Силос та сінаж – цінні різновиди кормів для життєдіяльності сільськогосподарських тварин. Для їх правильного зберігання використовують спеціальні сховища, щоб процес силосування відбувався якісно та без значних втрат.

Як видалити сінов’язальну сітку для тюків

Видалення сітки з тюків вимагає уваги та обережності, оскільки при неправильному виконанні може призвести до смерті худоби. Постарайтеся не поспішати і дотримуватись цієї інструкції, щоб цього не сталося.

Бар’єрні силосні плівки

Завдяки використанню сертифікованої високоякісної силосної плівки збереження продукту збільшується до 99 %. Вона запобігає розвитку шкідливих мікроорганізмів та мікотоксинів, що знижує ризики створення патогенної мікрофлори у тварин.

Мирного Нового року та Різдва!

Від щирого серця вітаємо вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом! Пишаємось усіма нашими партнерами, які продовжували роботу в умовах непростого 2022 року. Ми щасливі,

Коли косити сіно

Корм — важливий компонент для здоров’я тварин. До його заготівлі треба підходити з відповідальністю, бо від цього багато залежатиме.

Правильна заготівля та зберігання силосу

Силосування є найпоширенішим способом заготівлі соковитих кормів. В Україні популярні два способи зберігання силосу: траншейний; у полімерних рукавах. Про останній йдеться мова в цій статті.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта.
Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять