Зберегти свіжість і поживні властивості сінажу не так просто, але обмотування спеціальною агростретч-плівкою Agriflex дозволить забезпечити фермерське господарство якісним кормом на максимально довгий термін. Сучасні тенденції та постійне зростання конкуренції у сфері виробництва м’ясо-молочної продукції стимулюють українських фермерів краще дбати про свої заготівлі, використовуючи високоякісні пакувальні рішення.

Цього разу ми розповімо про заготівлю кукурудзяного сінажу на виробництві “Сімейні молочні ферми“, який упаковувався в сінажну плівку Agriflex на комбінованому прес-підбирачі з обмотувачем LT-Master від Goeweil.

LT-Master – успішна комбінація

В одній машині поєднано безліч варіантів упаковки. Комбінований прес-підбирач і обмотувач, який переробляє не лише кукурудзу, а й багато інших видів культур, здатний ідеально переробити рослинну масу та швидко обмотати рулон. Завдяки високому ступеню ущільнення корму це обладнання має високий попит в Україні та Східній Європі.

Особливості:

Подання та дозування

За рахунок низької конструкції транспортера, що подає, шириною 3,5 метра, пряме завантаження і заповнення з платформи, причепа або вантажівки здійснюється просто і швидко. Об’єм транспортера, що подає, — 13 м³. Він дуже місткий і створює великий буфер для забезпечення повноцінного завантаження без простоїв. Штамповані оцинковані ланцюги скребкового дна надзвичайно міцні та витримують великі навантаження. Швидкість дозування контролюється автоматично, а оптимальне розподілення сировини забезпечують валики з суцільним профілем.

Прес

Прес оснащений камерою з фіксацією рулонів та можливістю регулювати силу натягу плівки. Втрати крупки зводяться до мінімуму. Рулон вивантажується рівним та готовим до пакування. Спеціальна стрічка в камері забезпечує високий рівень ущільнення матеріалу. Великі підшипники та постійне змащення гарантують тривалий термін служби пристроїв. Ефективна комбінована система обв’язування плівкою та сіткою надійно зберігає заготівлю та рівномірно відмотує її для пакування тюків. Поворотна спрямовуюча стрічка по всій машині забезпечує відсутність втрат. Гнучка система налаштувань дозволяє змінювати розмір рулону від 0,60 до 1,15 м. Для пресування сухої сировини можна використовувати функцію впорскування води.

Обмотувач

Пересувний стіл  безпосередньо акуратно приймає на себе рулон  . Для нарізки плівки використовується автоматичний пристрій із торцювальним ножем. Матеріал відокремлюється легко, не порушуючи структури пакунка. Система контролю обмотування забезпечує максимально точне накладання пакувального матеріалу за встановленими параметрами. Подвійний важіль обмотування з пристроями витягування плівки дозволяє отримати максимум від пакування зі значною економією. Завдяки гідравлічній відкидній рампі дбайлива викладка рулонів гарантована.

LT-Master — багатофункціональний і сучасний обмотувач, який надійно пакує рулони плівкою або сіткою. З використанням якісних матеріалів комбінована прес-система гарантує стабільну та високопродуктивну роботу.

“Сімейні молочні ферми”

Це приватне автоматизоване сільськогосподарське виробництво в Житомирській області, яке спеціалізується на сільськогосподарських культурах, таких як:

Компанія активно розвиває свою фермерську діяльність, запроваджуючи сучасні технології. Завдяки дбайливому вирощуванню культур виробництво одержує якісну живильну масу для рогатої худоби. Одне із головних завдань — зберегти корисні властивості рослинної маси при пакуванні для задоволення потреб у правильному раціоні тварин.

За допомогою агростретч-плівки вищої якості можна досягти оптимальних умов безпечного зберігання сінажу. Це дозволить протягом усього року мати високопоживний корм. Внаслідок цього не постраждає якість надоїв, і компанія зможе вигідно реалізувати свою продукцію.

Сінажна багатошарова плівка Agriflex Evolution 5+

Пакування рулонів із кукурудзяним сінажем на LT-Master за допомогою багатошарової стретч-плівки від Манупакеджинг завжди відбувається на найвищому рівні. Завдяки підвищеному кисневому бар’єру, міцності та еластичності Agriflex Evolution 5+ ідеально наноситься на пресовану рослинну масу та зберігає її в оптимальному стані протягом року. Матеріал плівки не шкодить механізмам обмотувача та має високі показники розтяжності. Це сучасна технологія, яка використовується для пакування різних рослинних культур і допомагає фермерам створювати щільні тюки з покращеною ферментацією, які можна зберігати на свіжому повітрі.

Матеріал плівки захищає заготівлі від проникнення УФ-випромінювань, досить міцний на розрив та прокол. Це економічне рішення, яке зменшує кількість відходів та 100% підлягає вторинній переробці.

Заготівля сінажу стає набагато простішою та продуктивнішою з використанням передових технологій та при правильному підході. Менеджери Манупакеджинг Україна готові проконсультувати виробництва та підібрати найвигідніше пакувальне рішення для конкретного виду застосувань.

Відгук про співпрацю від “Сімейні молочні ферми”

Продукт Agriflex продемонстрував відмінні показники міцності та еластичності під час обмотки на обладнанні LT-Master. Тюки вийшли рівні, без проколів та пошкоджень. Завдяки своїм розтягуючим властивостям та багатошаровій структурі матеріал підходить для роботи на високих швидкостях, що допомагає заощадити час. Тюки зберігаються на відкритому повітрі, тому УФ-стабілізатор захищає від негативної дії ультрафіолету. Заготівля легко розрізається і її відразу можна додавати до раціону тваринам, що дуже зручно. Усі поставлені завдання з пакувального матеріалу виконані, а компанія задоволена результатом. Завдяки підтримці та консультаціям менеджера Манупакеджинг виробництво отримало гарантований високий рівень взаємодії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *