Правильний і збалансований раціон харчування — запорука ефективного тваринництва. Для отримання якісного м’ясного продукту необхідно використовувати сучасні методи заготівлі і зберігання корму.

В Україні загальне поголів’я свиней за 2020 рік, як порівняти з 2019 роком, збільшилося на 9,7 %. Фермери відзначають значне зростання не тільки кількості, але і якості одержуваного м’ясного продукту. Багато в чому це завдяки більш доступним інноваційним технологіям та вдосконаленню фермерського господарства, максимально наближеного до стандартів ЄС.

Важливість збалансованого і якісного харчування для свиней

На сучасних свинокомплексах використовується два види корму: вологий і сухий. Вологий корм містить більше поживних речовин і останнім часом активно впроваджується як на домашніх, так і на великих фермерських господарствах. Виключно завдяки збалансованому та якісному харчуванню тварина отримує всі необхідні корисні елементи для здорового і продуктивного життя. Це безпосередньо позначається на отриманні висококласного м’ясного продукту. Збереження природних поживних властивостей рослинного корму грає важливу роль у продуктивності промислового свинарства.

Новітні європейські пакувальні технології дозволяють надійно захистити корм, істотно не втрачаючи корисних речовин, які сприяють отриманню якісного м’ясного продукту з низьким вмістом жиру, протягом тривалого терміну зберігання. Пакувальні рішення від компанії Манупекеджинг Україна гарантують безпечні та інноваційні технології для потреб сільськогосподарського сектора.

Полімерні рукави для зберігання зерна і комбікорму

Для зберігання зернових вигідно використовувати полімерні рукави. Зберігати корм у них можна до 18 місяців, при цьому втрати поживних речовин наближені до нуля. Це зручна і відмінна альтернатива елеваторів і силосних сховищ для швидкого вивантаження зерна або комбікорму в потрібному обсязі. Мікроклімат всередині рукава запобігає життєдіяльності шкідливих мікроорганізмів, а матеріал упаковки захищає від впливу будь-яких погодних умов. Полімерний рукав дозволяє уникнути втрати корму при зберіганні за рахунок герметизації продукту і створення всередині оптимальних умов.

При невеликих затратах, менше 1 % від вартості зерна, цей вид упаковки і зберігання є одним з найбільш економічних і поширених у Європі і набирає широку популярність в Україні.

Завдяки своїй універсальності полімерний рукав підходить для зберігання сінажу, силосу, цукрового жому, пивної дробини і зернових культур. Однією з переваг використання цієї тари для зберігання зерна та інших видів кормів є те, що її можна розмістити на відкритому повітрі за будь-яких температурних і погодних умов.

Багатошарова структура матеріалу з високоякісної сировини ідеально зберігає внутрішній баланс і запобігає розвитку грибків і шкідливих бактерій, не дозволяє проникати кисню і захищає від ультрафіолетових випромінювань. Використовуючи цей метод зберігання зернових і комбікорму для свинарства, ферми отримують необхідний якісний корм у будь-який час року з простою у використанні технологією завантаження і виїмки продукції.

Сучасні пакувальні матеріали на ринку України стали більш доступними і популярними. Фермери розуміють, що для отримання якісної м’ясної продукції на виході не варто економити на захисті і зберіганні кормових продуктів. Тільки забезпечивши тварин правильним і збалансованим харчуванням, можливо конкурувати на внутрішньому і зовнішньому ринках. Такий підхід дозволяє отримувати більш високий прибуток і значно розширити виробництво.

Манупакеджинг Україна спільно з європейськими виробниками передових пакувальних технологій сприяє розвитку нашого сільськогосподарського сектора, впроваджуючи високоякісні продукти і консультуючи виробників агропромислового комплексу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *