Шпагат значно спростив збирання сіна і соломи. Зараз є вже більш зручна і надійна альтернатива — сінов’язальна сітка. Фермер може сам вибирати матеріал для використання на своєму рулонному підбирачі — підійде і той і інший. Але коли йдеться про великі прес-підбирачі, які виготовляють прямокутні тюки, наприклад з габаритами 120 см*90 см*100 см і до 320 см, тоді альтернативи шпагату поки що немає.

Особливості сучасного сінов’язального шпагату

Плюси поліпропіленового сучасного сінов’язального шпагату:

Усе це завдяки особливостям і властивостям сировини для виробництва шпагату.

Види сінов’язального шпагату

Шпагат для тюкування ділять на різновиди з огляду на його характеристики. Перша і основна — лінійна щільність:

Залежно від щільності змінюється максимальне зусилля на розрив. Більш докладно з технічними характеристиками можете ознайомитися на сторінці продукту.

Який купити шпагат в Україні залежить в першу чергу від сфери використання. У другу — від потреб, тобто кількості матеріалу, необхідного на певний період. Менеджери Манупакеджинг Україна допомагають фермерам і агропромисловим підприємствам правильно розрахувати і купити шпагат сінов’язальний, щоб вистачило на сезон або чергову заготівлю корму.

Вартість шпагату для тюків

Дізнатися актуальні ціни ви можете у наших менеджерів будь-яким зручним способом.

Продаємо шпагат від двох бобін. Ознайомитися з повним переліком технічних характеристик можна на сторінці товару.

Ви можете купити поліпропіленовий шпагат оптом за нижчою вартістю. Мінімальну кількість для оптової купівлі уточнюйте у менеджера при обговоренні замовлення.

Чому варто купити шпагат ManuAgri

Шпагат ManuAgri виготовляють з первинного поліпропілену, що гарантує довгий термін служби і повну відповідність заявленим характеристикам по всій довжині нитки. Він досить м’який і еластичний. Він досить м’який і еластичний. Ці його властивості знижують тертя при скручуванні тюка, зменшують знос деталей прес-підбирача. Завдяки стабільній якості, однаковій товщині нитки, відсутності вузлів і проривів в бобінах не потрібно буде зупиняти процес в’язки сіна або соломи для регулювання або перезаправлення.

Наш шпагат розмотується до кінця і не заплутується. В кінці бобіни є сигнальні лінії, які повідомляють про те, що скоро потрібно буде її замінити. Шпагат ManuAgri відповідає українським і європейським нормам екологічної безпеки. Він довговічний і може бути використаний повторно для інших потреб фермерського господарства. Ціна рулону шпагату повністю відповідає його якості. Після закінчення використання шпагат бажано здати на повторну переробку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *