Сінов’язальний шпагат: де купити за хорошою ціною в Україні

Шпагат значно спростив збирання сіна і соломи. Зараз є вже більш зручна і надійна альтернатива — сінов’язальна сітка. Фермер може сам вибирати матеріал для використання на своєму рулонному підбирачі — підійде і той і інший. Але коли йдеться про великі прес-підбирачі, які виготовляють прямокутні тюки, наприклад з габаритами 120 см*90 см*100 см і до 320 см, тоді альтернативи шпагату поки що немає.

Особливості сучасного сінов’язального шпагату

Плюси поліпропіленового сучасного сінов’язального шпагату:

  • витримує низькі температури і перепади температур;
  • стійкий до лугів, кислот, органічних розчинників і деяких хімічних розчинників;
  • стійкий до механічних пошкоджень;
  • висока міцність вузлів;
  • висока розривна міцність ниток.

Усе це завдяки особливостям і властивостям сировини для виробництва шпагату.

Види сінов’язального шпагату

Шпагат для тюкування ділять на різновиди з огляду на його характеристики. Перша і основна — лінійна щільність:

  • Шпагат сінов’язальний до 1500 ТЕКС зазвичай використовують для пакування неважких предметів і посилок, обмотки невеликих тюків уручну.
  • Шпагат від 1500 до 2500 ТЕКС підходить для зв’язування соломи або сіна в тюки.
  • Шпагат 2000, 2500 ТЕКС частіше за інший використовують для тюкування сіна та соломи в циліндричні тюки. Це один з найбільш затребуваних різновидів, який використовується для заготівлі кормів.
  • Шпагати з більш високою щільністю 7000-10000 ТЕКС можна застосовувати для пакування важких прямокутних тюків.

Залежно від щільності змінюється максимальне зусилля на розрив. Більш докладно з технічними характеристиками можете ознайомитися на сторінці продукту.

Який купити шпагат в Україні залежить в першу чергу від сфери використання. У другу — від потреб, тобто кількості матеріалу, необхідного на певний період. Менеджери Манупакеджинг Україна допомагають фермерам і агропромисловим підприємствам правильно розрахувати і купити шпагат сінов’язальний, щоб вистачило на сезон або чергову заготівлю корму.

Вартість шпагату для тюків

Дізнатися актуальні ціни ви можете у наших менеджерів будь-яким зручним способом.

Продаємо шпагат від двох бобін. Ознайомитися з повним переліком технічних характеристик можна на сторінці товару.

Ви можете купити поліпропіленовий шпагат оптом за нижчою вартістю. Мінімальну кількість для оптової купівлі уточнюйте у менеджера при обговоренні замовлення.

Чому варто купити шпагат ManuAgri

Шпагат ManuAgri виготовляють з первинного поліпропілену, що гарантує довгий термін служби і повну відповідність заявленим характеристикам по всій довжині нитки. Він досить м’який і еластичний. Він досить м’який і еластичний. Ці його властивості знижують тертя при скручуванні тюка, зменшують знос деталей прес-підбирача. Завдяки стабільній якості, однаковій товщині нитки, відсутності вузлів і проривів в бобінах не потрібно буде зупиняти процес в’язки сіна або соломи для регулювання або перезаправлення.

Наш шпагат розмотується до кінця і не заплутується. В кінці бобіни є сигнальні лінії, які повідомляють про те, що скоро потрібно буде її замінити. Шпагат ManuAgri відповідає українським і європейським нормам екологічної безпеки. Він довговічний і може бути використаний повторно для інших потреб фермерського господарства. Ціна рулону шпагату повністю відповідає його якості. Після закінчення використання шпагат бажано здати на повторну переробку.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта.
Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять