Аналізуючи ситуацію агровиробництва в країні за останні три роки, варто звернути увагу на показники експорту зернових. У 2019 році Україна зібрала один з найуспішніших урожаїв, відправивши на експорт рекордну кількість зернових продуктів. Країна вийшла на друге місце у світі з експорту. З 2020 по 2021 рік Україна відправила близько 27,5 млн тонн зернових, що майже на 40 % менше, ніж у 2019 році. Незважаючи на спади виробництва кукурудзи, пшениці та ячменю у зв’язку з погодними умовами і пандемією, Україна, як і раніше, одна з лідерів з виробництва і експорту зернових продуктів. Продаж зернових в нашій країні — це одна з головних і найбільш стабільних сфер діяльності в агросекторі.

Фермери відзначають значне зростання якості продукції за рахунок використання сучасних методів зберігання. Полімерні рукави стали запорукою безпечного та оптимального методу упаковки і зберігання зернових. Цей пакувальний матеріал призначений для швидкого та ефективного завантаження / розвантаження зернових та силосу. Завдяки своїй зручності і економічності полімерний поліетиленовий рукав продовжує завойовувати ринок України як найуспішніша альтернатива елеваторного зберігання. Для зберігання зерна це найоптимальніший пакувальний матеріал. Продаж зернових за вигідною ціною приваблює все більше аграріїв, які оптимізують свій бізнес і вдосконалюють пакувальні рішення, щоб підвищити прибутковість бізнесу. Саме тому вони вважають за краще купити поліетиленовий рукав для зберігання зерна, замість того щоб орендувати елеватори.

Упаковка кормів — важливий етап агровиробництва. Для збереження поживних властивостей заготовок необхідно використовувати сучасні і якісні пакувальні продукти. Для пакування корму для тварин також застосовують й інші матеріали: стретч-плівку, шпагат і сітку. Стретч-упаковка дозволяє надійно герметизувати рослинну масу для її тривалого зберігання, а шпагат і сітка відмінно підійдуть для швидкого пакування і зберігання сіна навіть на відкритих ділянках.

Сільське господарство стрімко розвивається у зв’язку з удосконаленням технологій. Для фермерів відкриті нові можливості, які дозволяють розвивати цей напрямок, використовуючи високоякісні пакувальні матеріали.

Збиткові напрямки агровиробництва і як впоратися з кризою

Незважаючи на зростання доходів сільськогосподарських підприємств більш ніж на 47 % за 2020 рік в Україні за рахунок рослинництва, ситуація в тваринництві значно погіршилася. Серед збиткових агровиробництв виокремлюють: виробництво яєць, великої рогатої худоби, свиней та птиці. Також варто відзначити зменшення продажів цукрових буряків і гороху.

Сільськогосподарський сектор ЄС продемонстрував стійкість під час кризи COVID-19. Європейські експерти відзначають більш сприятливі перспективи для сільськогосподарського ринку у 2021 році. У свою чергу Нацбанк України не обіцяє серйозних поліпшень цього року, але при цьому прогнозує зростання ВВП в наступному 2022 році, що сприятливо позначиться на підвищенні фінансування у сфері агробізнесу.

Фермери активно використовують європейську пакувальну продукцію і впроваджують новітні технології із заготівлі кормів, що сприяє збільшенню якості і термінів безпечного зберігання. Вигідна синхронізація доступних ресурсів і державна підтримка дозволять отримати якісний приріст доходів аграріїв, що виведе агровиробництво України на більш високий рівень.

Фермери з обмеженим бюджетом можуть використовувати доступні пакувальні матеріали європейської якості, які активно інтегруються під наш ринок. Серед популярної бюджетної пакувальної продукції варто відзначити силосні плівки для укриття силосних ям і траншей. Сучасні багатошарові продукти допомагають максимально просто і надійно заготовити силос на два сезони. Також останніми роками зріс рівень використання заквасок і спеціальних добавок, які значно покращують якість кормів, захищаючи їх від шкідливих мікроорганізмів.

Незважаючи на невтішну аналітику цього року, пов’язану з прогнозованим спадом тваринництва, прогнози на найближче майбутнє від українських і європейських експертів сприятливі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *