Попереду новий сезон збирання та пакування врожаю. Багато фермерів України вже зараз розпочинають активну підготовку до нього. Процес починається, як правило, з підготовки та перевірки обладнання для тюкування. Проводиться діагностика працездатності пакувальників та приймається рішення щодо ремонту, заміни деталей та планового ТО. Своєчасне обслуговування дозволяє уникнути непередбачуваних поломок та підтримувати гарний рівень якості обгортання тюків.

ТО та ремонт прес підбирачів

Для безпечної та ефективної роботи з обладнанням та матеріалами необхідна регулярна заміна зношуваних компонентів обладнання згідно з регламентом ТО. Недотримання елементарних правил безпеки та ігнорування технічного обслуговування може призвести до неприємних наслідків та затримки пакувальних процесів, а отже до економічних втрат.

За наявності кваліфікованого персоналу обслуговувати машину можна у найкоротший термін. Замінити ролики на пакувальнику, ремені та підшипники досить просто, якщо мати необхідні знання та інструменти. Це дозволить уникнути поломок під час роботи. Усі деталі, що зношуються, потребують заміни, за потреби. Оцінити стан деталей та компонентів може фахівець із технічного обслуговування. Ролики та ніж потрібно відрегулювати відповідно до напрямних, які необхідно очистити, та перевірити налаштування всіх основних робочих вузлів. В’язальний апарат необхідно відрегулювати щодо поршня та вузлов’язачів, тримачів нитки щодо голок, налаштувати поршні та різці.

Обслуговуванням прес-підбирача повинен займатися підготовлений спеціаліст, який ознайомлений з інструкцією до конкретної моделі обладнання. При цьому найкраще звертатися до кваліфікованих співробітників для впевненості, що техніка буде правильно налаштована і при роботі не виникнуть помилки.

Використовуйте виключно оригінальні запчастини та компоненти для обладнання для забезпечення безпечного та правильного функціонування машини.

Налаштування обладнання під матеріал. На що варто звернути увагу?

Після проведення технічного обслуговування варто перейти до налаштувань кількості шарів сітки під конкретну культуру рослини, що збирається. Бажано це налаштування здійснити заздалегідь перед тюкуванням, для того щоб не втрачати дорогоцінний час безпосередньо під час початку робіт. Потрібно розуміти, що під час тюкуванні сіна, за рахунок його структури, тиск на нитки сітки що його утримує значно менший ніж при формуванні рулону із зерновими (солома), стебла мають порожнисту структуру та прагнуть повернутись у вихідне положення. Це потрібно враховувати при налаштуваннях прес-підбирача. Не варто забувати й про правильні параметри тиску при пресуванні маси й відповідно потрібну кількість обертів сіткою, щоб уникнути перевитрати матеріалу або розриву тюка. Встановивши потрібну к-ть обертів та тиск потрібно перевірити якість пакування на перших тюках, та за потреби, відкоригувати налаштування.

Вибір типу сітки для прес-підбирача

Від правильного вибору пакувального матеріалу залежить успішність сезонних робіт. Для надійного, безпечного та економічного обмотування тюків варто купувати сінов’язальну сітку від перевірених виробників. Важливо, що неякісна сировина може розлетітися під час обмотування та при обрізанні, призводити до браку, відповідно, до економічних витрат.

Для тюкування сіна можна використовувати стандартну сітку шириною 123 см. Для сінажу найкраще використовувати матеріал шириною 125 см, який дозволить більш щільно покрити краї та залишить менше гострих стебел на краях, що позитивно вплине на подальше обмотування тюка аграрною стретч-плівкою. Сітка із розривним зусиллям від 270-280 кг можна вважати універсальною (підійде як для пакування сіна так і соломи).

Високоякісна сінов’язальна сітка Manuagri від Манупакеджинг Україна дає можливість аграріям отримати успішний результат. Фахівці компанії допоможуть підібрати матеріал для конкретних завдань та налаштувати прес-підбирач.

Більш детальна інформація про продукти від Манупакеджинг — за телефоном на нашому сайті.

default

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *