Як швидко та ефективно пакувати тюки із сінажем? Один із  найефективніших методів — використання системи попереднього нарізання рослинної маси. За допомогою ножів, розміщених на роторі перед пресувальною камерою, зелена маса подрібнюється на встановлену довжину, що дозволяє більш щільно спресувати тюк.

Особливості та переваги подрібненого корму

Подрібнений корм дозволяє підвищити рівень наповнення тюка рослинною масою, завдяки чому його вага стає більшою. Більш наповнені тюки стабільно тримають форму та не деформуються навіть при складанні один на одного. На етапі пакування збільшується продуктивність обладнання, і ми отримуємо економію на пакувальному матеріалі. На етапі транспортування вдається перевезти більше корму в тому ж об’ємі, відповідно, збільшується швидкість логістики та зменшується її вартість. На етапі годівлі корм з тюка простіше дозувати, а в разі використання кормозмішувача отримуємо менше навантаження на шнек та більш рівномірне розподілення рослинної маси.

 Отже, основні переваги подрібнення:

Подрібнений корм спрощує процес кормороздачі, економить час та покращує якість годівлі. Результатом задоволені фермери, які постійно працюють над оптимізацією пакувальних процесів. Використання сучасної технології INTEGRAL ROTOR  від KUHN для процесу подрібнення сінажу, де використовуються ротори OPTICUT (з 14 або 23 ножами), та надійного пакувального матеріалу європейської якості AGRIFLEX від компанії Manupaсkaging дозволяє отримати надійно запакований корм за оптимальною ціною. 

Економію на матеріалах можна розрахувати на такому прикладі

Система подрібнення OPTICUT з 23 ножами забезпечує довжину різання приблизно 45 мм. У середньому вага стандартного рулону (залежно від вологості) становить 680 кг. Якщо пакувати той же сінаж, не використовуючи попереднє різання, вага тюка становитиме близько 550 кг. Розхід сітки та стретч-плівки для цих двох варіантів тюка однаковий — 3,5 євро. Якщо перерахувати вартість цих матеріалів на 1 тонну, виходить: для тюка вагою 680 кг — витрати становлять 5,1 євро/тонну, для тюка вагою 550 кг —  6,3 євро/тонну. Економія при використанні попереднього подрібнення у цьому разі становить більше 20 %, і це тільки матеріали.

Також можливо заощадити, не втрачаючи при цьому в якості,  купуючи матеріали напряму у виробника. В Україні завод по виробництву стретч-плівки Manupackaging (Німеччина) представлений його дочірньою компанією ТОВ “Манупакеджинг Україна”, стретч-плівка  під торговою маркою AGRIFLEX. Ця плівка має необхідний бар’єрний захист, потрібний рівень еластичності та клейкості. Використовуючи надійну плівку AGRIFLEX, можливо досягти високого рівня продуктивності на всіх типах прес-підбирачів без обривів матеріалу та зменшити витрати стретч-плівки до 30 % з прогресивними технологічними рішеннями від KUHN. Це універсальний продукт, який підходить для всіх типів прес-обмотувачів. Має міцну та еластичну структуру. Він безпечний для тварин та відповідає нормам ЄС, має сертифікат DLG. 

Отримайте детальну інформацію про  AGRIFLEX від спеціаліста Манупакеджинг Україна за телефоном.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *