Використовуємо агростретч-плівку правильно

Заготівля кормів на зиму — процес складний. Він вимагає дотримання багатьох норм і нюансів перед початком робіт із заготівлі. Зберігання та використання плівок для обмотування тюків має проводитися за певними правилами, щоб досягти якомога кращих результатів при заготівлі кормів.

Кілька «золотих правил»:

  • Зберігати плівку до використання упакованою у фірмову упаковку від виробника в сухому і темному місці.
  • Обов’язково дотримуватися правил відкриття коробки. Це допоможе зберегти цілісність матеріалу і спростити його використання.
  • Технічними особливостями передбачено обертання рулону в плівку з 50 % перекриттям. При цьому досить пакування в 4-6 шарів плівки.
  • Важлива умова — це перевірка різака на пакувальнику. Для бездоганної упаковки він повинен працювати без будь-яких збоїв.
  • Ще одна вимога до ідеальної упаковки — гарне пресування рулонів.
  • Штабелювати упаковані рулони слід відразу ж після пакування.
  • Успішна заготівля кормів неможлива без правильного розміщення пристрою попереднього розтягування, який повинен розташовуватися на одній висоті з серединою рулону.
  • Штабелювання рулонів заборонено проводити більше, ніж у три яруси. Це при ідеальних показниках щільності і вмісту сухої речовини. Якщо вони перевищують або, навпаки, не дотягують до норми, кількість ярусів може зменшитися навіть до одного.
  • Слід також звернути увагу на попереднє розтягнення. З огляду на якість і тип плівки попереднє розтягнення може варіюватися в межах 55-70 %. При цьому варто простежити, щоб валики не були пошкоджені. Тільки так можна забезпечити пакування без надривів.

Від правильного зберігання агростретч-плівки також багато чого залежить. Про те, що потрібно зберігати плівку в темному і сухому місці, вже говорилося вище. Ще слід зазначити, що додатковий захист від морозу не потрібен. Але перед використанням рекомендовано потримати рулон із плівкою в картонній упаковці в теплому приміщенні (оптимальна температура повинна становити + 20-30 ⁰С).

Ціну на плівки для сінажу можна уточнити в наших менеджерів. Термін зберігання упакованого матеріалу складає 36 місяців, після чого погіршуються показники клейкості і стійкості до УФ-випромінювання.

Після того як рулони будуть покладені в штабелі, потрібно потурбуватися про їх захист від шкідників і різних хімічних сполук.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта.
Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять