Сучасна техніка в сільському господарстві значно підвищує продуктивність та оптимізує аграрні роботи. При правильному підході до вибору сінов’язальної сітки та обладнання для пресування тюків можна значно підвищити якість заготівлі.

Для збереження корму у відмінному стані його необхідно якісно та своєчасно запакувати в тюк. Сітка допомогає з цим завданням впоратися і значно пришвидшує цей процес).

Сінов’язальна сітка ManuAgri забезпечує оптимальну обв’язку на більшості прес-підбирачів. Представляємо невеликий огляд пакування тюків на пресі від Kuhn.

Пакування в сітку ManuAgri в прес-підбирачі Kuhn VB 3160

При збиранні та тюкуванні сіна в рулони прес-підбирач VB 3160 продемонстрував високу швидкість та надійність, використовуючи сітку. Апарат може упаковувати рулони діаметром від 0.8 до 1.6 м та шириною 1,2 м. З збільшенням діаметр тюку вимоги до міцності сітки також зростають. Сітка Manuagri відмінно в працює з будь яким діаметром тюку й в більшості випадків для діаметру 1.6 не доводиться збільшувати к-ть шарів сітки, що дає змогу заощадити до 30 % матеріалу.

Універсальний рулонний прес-підбирач відмінно справляється з підбором рослинної маси, гарантує її оптимальну подачу і відмінно адаптується до контуру поля. Механізм захоплення досить широкий для забезпечення максимальної адаптації навіть за складних умов та з валками різних типів. Така система не потребує серйозних витрат на обслуговування та гарантує більшу пропускну спроможність. У результаті формуються ідеальні тюки за будь-яких умов.

Особливості:

Завдяки зручній та компактній панелі керування контролювати та налаштовувати роботу обладнання просто.

PROGRESSIVE DENSITY — інтелектуальне пресування

Kuhn активно впроваджують сучасні технології у виробничі процеси. Інноваційна система PROGRESSIVE DENSITY забезпечує зростання щільності рулону при його формуванні зі збільшенням його діаметра. Це дозволяє утворити щільну упаковку із серцевиною середнього рівня та захистити заготівлю від несприятливих погодних умов. Збереження форми рулонів спрощує вантажно-розвантажувальні роботи. Конструкція камери для пресування складається з п’яти ременів та трьох роликів, що сприяє швидкому та послідовному формуванню тюків.

ManuAgri — надійний матеріал для продуктивної роботи

Властивості сітки ManuAgri дозволяють міцно утримувати рослинну масу після пресування, звести до мінімуму втрати врожаю при пакуванні та зберіганні. Це економічне рішення для більшості аграріїв, які хочуть швидко упакувати сіно та солому.

При використанні цього пакувального матеріалу з пресом VB 3160 сільськогосподарські підприємства отримують вигідну та надійну упаковку, яка захищає їх врожай та дозволяє успішно планувати та розраховувати бюджет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *