Запрошуємо до нашого стенду на виставці АгроВесна з 15 по 17 лютого 2022 року

Манупакеджинг Україна представить агропакувальну продукцію європейської якості на виставці АгроВесна (AgroAnimalShow-2022), яка проходитиме у Міжнародному виставковому центрі біля метро Лівобережна з 15 по 17 лютого 2022 року. Наш стенд розташований біля входу 2С та виділений синім у правому верхньому кутку карти.

Ми будемо раді бачити наших постійних клієнтів та познайомитися з новими людьми, зацікавленими у якісній упаковці для кормів. Адже поживний корм – це запорука здоров’я та високої продуктивності тварин.

Ви зможете подивитися, помацати з усіх боків і дізнатися докладніше про наші пакувальні агроматеріали:

  • Плівка для силосних ям Siloflex за рахунок унікальної технології, що включає три види матеріалів, сприяє правильній ферментації силосу та максимально зберігає поживність кормів протягом багатьох місяців.
  • Сінов’язальна сітка ManuAgri підходить для всіх типів прес-підбирачів, популярних в Україні. Однією сіткою можна обв’язати до 250 тюків, якщо використовувати рулон Manuagri 3000 і в’язати тюки радіусом 1,5 м при 2,5 обертах матеріалом. Ми рекомендуємо використовувати сітку для тюків для сіна, соломи, зелених кормів, сінажу, силосу. Також сітка добре себе зарекомендувала на первинному етапі пакування в агростретч-плівку.
  • В агростретч-плівки Agriflex та Agrifilm пакують силос та сінаж в індивідуальні тюки з надійним захистом з усіх боків. Підходять для будь-яких видів кормів, включаючи цукровий (буряковий) жом та пивну дробину. Створюють ідеальні умови для тривалого зберігання навіть у полі без додаткового укриття.
  • Шпагат ManuAgri – класичний міцний матеріал для пакування сіна та соломи у квадратні або круглі тюки. В наявності кілька видів з різними технічними характеристиками: від 130 м/кг до 750 м/кг, від 540 Н до 3000 Н, з різною довжиною та вагою. Наші менеджери проконсультують щодо того, яка саме нитка краще підійде для ваших потреб.
  • Полімерні рукави для заготівлі кормів та зерна – матеріал, затребуваність якого в Україні збільшується з кожним роком. Його використання дозволяє забути про будівництво дорогих силосних ям або траншей, а також оренду елеваторів. Помістити рукав можна просто в полі на рівній ділянці без нахилу, а завантаження та вивантаження відбуваються у напівавтоматичному режимі, що значно прискорює процес порівняно з багатьма іншими методами консервації.

Усі агропакувальні матеріали компанії Manupackaging Ukraine відрізняються високою якістю та надійністю, яка притаманна європейській продукції. Виробництво відбувається відповідно до суворих стандартів, а перед відправкою на склад кожна партія проходить ретельний контроль якості.

Дізнатися всі подробиці про кожен наш пакувальний матеріал для кормів або зерна ви можете на виставці АгроВесна з 15 по 17 лютого 2022 року або за телефоном на сайті.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта.
Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять