Бобові трави (конюшина, люцерна, еспарцет та інші) містять високу кількість білка, але зберегти їх кормову цінність у разі довгострокового зберігання досить проблематично. При сушінні до необхідної вологості на сіно втрачається безліч поживних речовин, а в разі силосування бобових, які належать до важкосилосувальних культур, втрачається значна частина енергії. У результаті потенціал корму при подібній заготівлі використовується тільки на 30-40 %. Кращим методом зберігання бобових трав є заготівля сінажу, але зробити це класичними методами заготівлі в ямі або кургані дуже складно. Тут допоможе метод зберігання в рулонах.

У цій технології об’єднані принципи фізіологічної сухості і кислотної консервації, що зберігає максимум поживних речовин. При цьому рН буде в межах 5-5,5, а вологість — 40-45 %. Сінов’язальна сітка дозволяє заготовити такі корми в два рази швидше, ніж за допомогою шпагату.

Тому, використовуючи нашу сітку ManuAgri, ви поліпшите, спростите і прискорите заготівлю кормів за рахунок:

  1. Максимального ущільнення маси, що заготовляється

Це забезпечує видалення повітря з зеленого корму. Сітка охоплює більшу площу рулону, ніж сінов’язальний шпагат. Це створює більший тиск за рахунок механічного натягу і видаляє більше повітря. Завдяки цьому корм не тільки краще збережеться, але й займе менше місця.

  1. Збереження листя і суцвіть бобових, які найцінніші як корми

При сушінні або пров’ялюванні трав втрачається велика кількість найбільш цінних і поживних частин зеленого корму — листя і суцвіть. Вони практично повністю втрачаються в процесі механічної обробки.

Сітка для сінажу збереже навіть найменші частини бобових, що заготовляються.

  1. Зручного зберігання і виїмки

Пакунки з бобовими, обтягнуті сіткою, можна зберігати у відкритому полі, якщо їх додатково упакувати в агростретч-плівку. Виїмка корму відбувається швидко і зручно. Одного тюка вистачить на 1-3 дні, залежно від кількості поголів’я.

Якщо у вас є питання про сінов’язальну сітку для тюкування бобових культур, ви можете поставити їх нашим менеджерам телефоном або через форму на сайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *