Попереду сезон тюкування сіна та сінажу, тому вже зараз варто перевірити техніку для тюкування. Є час провести діагностику, після чого прийняти рішення про ремонт чи ТО. Своєчасне обслуговування обладнання дозволяє уникнути несправностей та труднощів з пакуванням тюків під час активного сезону.

Обслуговування та ремонт

Заміна ремнів, роликів, підшипників допомагає уникнути поломок під час експлуатації машини. Усі компоненти, що зношуються, повинні бути замінені відповідно до регламенту ТО. За наявності кваліфікованого персоналу можна здійснити обслуговування своїми силами. Необхідно відрегулювати ролики, очистити напрямні та правильно встановити ріжучий пристрій. Якщо кваліфікації у працівників недостатньо, краще звернутися до сертифікованих спеціалістів. Ви будете спокійні та впевнені, що техніка буде справною і не підведе в потрібний момент.

Використовуйте лише оригінальні високоякісні запчастини та компоненти для безпечної та правильної роботи обладнання.

На що варто звернути увагу після проведення обслуговування?

Після ТО варто налаштувати кількість шарів сітки під культуру, що збирається. Це можна зробити й перед тюкуванням, але краще відразу встановити потрібні налаштування, оскільки іноді механізатори не звертають уваги на цей параметр. Це важливо, тому що при тюкуванні сіна й сінажу внутрішній тиск у тюку невеликий, якщо порівняти з відносно великою його вагою, а при формуванні тюка із зернових усередині утворюється більший тиск на сітку, тому що стебла прагнуть повернутись у своє вихідне положення. Це необхідно враховувати при налаштуваннях прес-підбирача. Не варто тюкувати листові та зернові однаково. Це може призвести до того, що частина заготовок може розсипатися. Потрібно відрегулювати оптимальний тиск пресування та кількість оборотів сітки, щоб унеможливити її перевитрату. Ці налаштування перевіряються вже в процесі збирання на перших тюках.

Сітка для тюкування, типи та підбір матеріалу

Правильний вибір матеріалу — запорука безпечної, економічної та надійної сезонної кампанії. Неякісна сітка розплітається під час обмотування та обрізання, що призводить до браку і в результаті до економічних витрат. При тюкуванні сіна можна використовувати стандартні сітки шириною 123 см. Для пакування сінажу краще використовувати матеріал шириною 125 см, він щільніше покриває краї рулону, залишає менше гострих стебел, що добре впливає на процес пакування стретч-плівкою. Для більш економічного пакування слід використовувати сітку з розривним зусиллям від 270 кг.

Використовуючи високоякісну сінов’язальну сітку Manuagri, аграрії отримують успішний результат під час тюкування. Фахівці Манупакеджинг Україна допоможуть вибрати пакувальний матеріал та налаштувати прес-обмотувач.

Отримайте детальну інформацію про продукти Manuagri від спеціаліста Манупакеджинг Україна за телефоном.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *