Блог

Скільки важить тюк сіна чи соломи

Вага сформованого тюка варіюватиметься від того, яка саме культура і в якому вигляді заготовлена. Корм може бути упакований у квадратні або круглі тюки, і залежно від обладнання та його налаштувань буде змінюватися те, скільки важить рулон сіна чи соломи.

Щиро вітаємо з 8 березня!

Шановні партнерки, співробітниці та покупниці! Від імені всього чоловічого колективу нашої компанії ми сердечно вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем. Нехай цей день і всі наступні будуть променистими, щасливими та вдалими для вас!

Пакування вологого зерна (корнажу) в полімерні рукави від Манупакеджинг за допомогою Roto Grind та Romill Bagger

Багато виробництв і ферм активно використовують технологію зберігання зерна в полімерних рукавах просто неба. Це простий, швидкий та безпечний спосіб зберігання, який дозволяє не інвестувати в будівництво елеваторів та складів.

Кукурудза для біогазу: перспективи та способи зберігання сировини

Біогаз — одне з альтернативних джерел енергії і є одним із найбільш доступних видів альтернативного палива для фермерів. Кукурудза є найпопулярнішим ресурсом для біогазу. У неї немає географічних обмежень і за дотримання технології виробництва можна досягти гарних результатів.

Що впливає на точність роботи прес-підбирача під час обмотування сінов’язальною сіткою

Налаштуванням кількості обертів сітки оператор прес-підбирача може керувати через пульт із кабіни або на механічному приводі самого обладнання. Незалежно від способу може статися ситуація, коли кількість обертів у результаті не відповідає заданій кількості. Перевірити це можна лише на тюку.

Проєктування та будівництво силосної траншеї та ями

Силос та сінаж – цінні різновиди кормів для життєдіяльності сільськогосподарських тварин. Для їх правильного зберігання використовують спеціальні сховища, щоб процес силосування відбувався якісно та без значних втрат.

Як видалити сінов’язальну сітку для тюків

Видалення сітки з тюків вимагає уваги та обережності, оскільки при неправильному виконанні може призвести до смерті худоби. Постарайтеся не поспішати і дотримуватись цієї інструкції, щоб цього не сталося.

Бар’єрні силосні плівки

Завдяки використанню сертифікованої високоякісної силосної плівки збереження продукту збільшується до 99 %. Вона запобігає розвитку шкідливих мікроорганізмів та мікотоксинів, що знижує ризики створення патогенної мікрофлори у тварин.

Мирного Нового року та Різдва!

Від щирого серця вітаємо вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом! Пишаємось усіма нашими партнерами, які продовжували роботу в умовах непростого 2022 року. Ми щасливі,

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта.
Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять