П’ять найпопулярніших рулонних прес-підбирачів для пакування сінажу в агростретч-плівку

На ринку існує кілька популярних марок та моделей на вибір, які створені для конкретних завдань: від бюджетних до професійних варіантів. Розглянемо одні з топових моделей і брендів, які активно працюють і користуються величезним попитом у фермерів України.

З Днем Конституції України!

Ми пишаємося тим, що можемо допомагати вам в цьому, продовжувати працювати, донатити та наближати перемогу України!
Слава Україні! Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Ідеальний сінаж та екологічна упаковка з плівкою Agriflex

Який сінаж найкраще підходить для обмотування в рулони та які основні параметри ідеального корму? У цій статті розглянемо основні особливості заготівлі сінажу за допомогою рулонної упаковки в агростретч-плівку та екологічну вигоду такого рішення.

Вітаємо з Днем фермера!

Вітаємо з Днем фермера усіх причетних до цієї нелегкої праці! Це велика та надзвичайно важлива робота, за яку вам вклоняється вся наша країна.

Зберігання корму з сіновязальною сіткою ManuAgri

Взимку відсутність корму може стати дуже великою проблемою для будь-якого господарства, яке займається розведенням тварин. Саме тому власники ферм та їхні технологи стурбовані питанням кормозаготівлі.

Засоби для тюкування та пакування подрібненої кукурудзи в стретч-плівку

Технології не стоять на місці, і завдяки цьому з’являються обладнання та засоби, з якими відкриваються нові можливості, заготовити корм для тварин виходить швидше, економічніше та набагато ефективніше.

Пакування жому в полімерні рукави

Жом часто використовується у свіжому вигляді для годування тварин та підходить для пакування в полімерні рукави, силосні траншеї та стретч-плівку. У цій статті докладніше про цей корм та його упаковку в полімерні рукави.

Виправлення 10 найчастіших проблем при обмотці тюків сінов’язальною сіткою (частина 1)

У цій статті ми підготували коротку, але досить змістовну інструкцію щодо виправлення десяти частих проблем, з якими стикаються фермери у процесі тюкування кормів сінов’язальною сіткою.