Як вигідніше запакувати тюк? Заощаджуємо час та гроші на пакуванні корму

Як вигідніше запакувати тюк? Заощаджуємо час та гроші на пакуванні корму Використовуйте системи попереднього різання! Попри збільшення початкових інвестицій на закупівлю обладнання, це окупається у довгостроковій перспективі. Чому і як — читайте далі в статті. Переваги пакування попередньо порізаних кормів Для різання рослин, які будуть упаковані в сінов’язальну сітку, шпагат і стретч-плівку прес-підбирачем, використовують спеціальні […]

Ви вже готуєтеся до нового сезону тюкування сіна та сінажу?

Попереду новий сезон збирання та пакування врожаю. Багато фермерів України вже зараз розпочинають активну підготовку до нього. Процес починається, як правило, з підготовки та перевірки обладнання для тюкування. Проводиться діагностика працездатності пакувальників та приймається рішення щодо ремонту, заміни деталей та планового ТО. Своєчасне обслуговування дозволяє уникнути непередбачуваних поломок та підтримувати гарний рівень якості обгортання тюків. […]

Вже час подумати про тюкування

Попереду сезон тюкування сіна та сінажу, тому вже зараз варто перевірити техніку для тюкування. Є час провести діагностику, після чого прийняти рішення про ремонт чи ТО. Своєчасне обслуговування обладнання дозволяє уникнути несправностей та труднощів з пакуванням тюків під час активного сезону.

Новий рулонний обмотувач Kuhn зі стретч-плівкою AGRIFLEX Evolution 5+ від Манупакеджинг Україна

Для наших аграріїв ми пропонуємо економічне та вигідне пакувальне рішення – AGRIFLEX Evolution 5+ та прес-обмотувач нового покоління SW 4014 з технологією e-TWIN від Kuhn. На сьогоднішній день це успішна та інноваційна комбінація.

Як правильно підібрати сітку для прес-підбирача. Пакування в сітку ManuAgri в прес-підбирачі Kuhn VB 3160 в Україні

Сучасна техніка в сільському господарстві значно підвищує продуктивність та оптимізує аграрні роботи. При правильному підході до вибору сінов’язальної сітки та обладнання для пресування тюків можна значно підвищити якість заготівлі.

Пакування сінажу стретч-плівкою за допомогою обмотувача KUHN OWR 6000 Inline Wrapper

Прогресивні обмотувачі від передових виробників допомагають господарствам значно продуктивніше та економічніше працювати в полі. Використовуючи передові технології та якісний матеріал, можна досягти ідеальних результатів із пакування сінажу. Для обмотування рослинної маси з високою місткістю вологи та сухого корму виробник сільськогосподарської техніки KUHN розробив новинку — прес-підбирач OWR 6000.

Переваги використання сітки для рулонних прес-підбирачів

Фермери в Україні почали активно використовувати сітку близько 10 років тому, з кожним роком її популярність зростає. У Європі сітка набагато популярніша за шпагат. Якщо порахувати вартість шпагату (вартість на один упакований рулон), вийде, що шпагат майже вдвічі дешевший за сітку. То чому ж сітка набирає популярності?

П’ять найпопулярніших рулонних прес-підбирачів для пакування сінажу в агростретч-плівку

На ринку існує кілька популярних марок та моделей на вибір, які створені для конкретних завдань: від бюджетних до професійних варіантів. Розглянемо одні з топових моделей і брендів, які активно працюють і користуються величезним попитом у фермерів України.

З Днем Конституції України!

Ми пишаємося тим, що можемо допомагати вам в цьому, продовжувати працювати, донатити та наближати перемогу України!
Слава Україні! Слава ЗСУ! Разом до перемоги!