Зараз в Україні господарства активно запасаються необхідними ресурсами та ведуть підготовку до сінажування. Пакування сінажу в рулони – швидкий та ефективний спосіб герметизувати траву з мінімальними втратами та зберегти свіжість корму протягом року. Тюки можна зберігати на відкритому повітрі, що дуже зручно, адже вони захищають вміст від вологи та сонця.

Який сінаж найкраще підходить для обмотування в рулони та які основні параметри ідеального корму? У цій статті розглянемо основні особливості заготівлі сінажу за допомогою рулонної упаковки в агростретч-плівку та екологічну вигоду такого рішення.

Основні параметри ідеального корму

Для успішного тваринництва наявність якісних грубих кормів відіграє важливу роль у продуктивному довголітті корів. Правильна заготівля та пакувальний матеріал допоможуть отримати максимально поживний корм із високою обмінною енергією.

Головні особливості високоякісного корму:

Рулонний сінаж максимально наближений до цих параметрів. За останні 30 років обсяги заготівлі сінажу в тюках значно збільшилися. Багато сільгосппідприємств переконалися в ефективності такої упаковки та активніше використовують її сьогодні.

Виробник високоякісної стретч-плівки для тюкування сінажу та соломи — Манупакеджинг — створив серію продуктів Agriflex для задоволення потреб у пакуванні кормів різних форм та розмірів. Матеріал універсальний, підходить для більшості прес-обмотувачів, економічний та створює ідеальні умови для зберігання зеленої маси.

Переваги Agriflex:

Дотримуючись правильних умов скошування та підв’ялювання, правильно підібравши налаштування пресування та обмотування, можна досягти ідеальних тюків, які взимку принесуть необхідну користь для згодовування тварин зеленим та поживним кормом.

Економія та турбота про екологію. Agriflex повністю придатний для переробки

Надміцна стретч-плівка Manupackaging на 100 % придатна для переробки та є оптимальним рішенням для захисту довкілля від забруднення пластиком. При цьому плівка демонструє бездоганне зберігання корму, зберігаючи його органолептичні властивості.

Як партнер — засновник ініціативи з переробки відходів ERDE Манупакеджинг твердо підтримує систему відновлення та переробки пластмас для сільськогосподарських культур, яка активно сприяє стійкому сільському господарству та піклується про довкілля. Матеріал може бути перероблений у спеціальні гранули для подальшого екструдування та використання як упаковки або іншого виду тари.

За весь період існування організації зі збору та переробки пластику ERDE у Німеччині вдалося зібрати понад 38 тисяч тонн агропластику та заощадити до 42 тисяч тонн CO2 на рік. В Україні цей процес теж запущений, і багато компаній зацікавлені у збиранні сировини для створення продуктів із вторинної сировини.

Подібний досвід замкненого циклу переробки суттєво економить ресурси та сприятливо впливає на нашу планету. У цьому зацікавлені фермери, партнери та виробники, які несуть спільну відповідальність за стабілізацію клімату.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *