Багато виробництв і ферм активно використовують технологію зберігання зерна в полімерних рукавах просто неба. Це простий, швидкий та безпечний спосіб зберігання, який дозволяє не інвестувати в будівництво елеваторів та складів.

Такий метод зберігання є відмінною альтернативою сховищам та елеваторам, оскільки значно економить кошти (зберігання на елеваторі, транспортування) і дозволяє зручно та швидко вивантажувати потрібну кількість продукції у будь-який час. Рукав еластичний, має високу міцність на розрив до 40 МПа. Зовнішній шар білого кольору відображає сонячні промені та запобігає попаданню ультрафіолету.

Для скотарських господарств вигідно використовувати подрібнене зерно кукурудзи вологістю 30-40 % (корнаж). Заготовляючи такий корм, можливо:

Найкраще рішення для зберігання корнажу – пакування в полімерні мішки та рукави.

На одному з провідних підприємств Черкаської області вже кілька років застосовують технологію пакування в рукави. Господарство пакує подрібнену кукурудзу вологістю близько 30-32 % (корнаж), призначену для годування жуйних тварин. На практиці дійшли висновку, що з такою вологістю зерно добре зберігається і без використання консервантів.

Після збирання врожаю зерно перевозиться до місця майбутнього зберігання, де за допомогою телескопічного навантажувача з ковшем подається до бункеру Roto Grind з унікальною системою ріжучих пластин у поєднанні з довгими міцними молотками, які забезпечують рівномірне дроблення. Це простий пристрій з невеликою кількістю рухомих елементів, тому він не потребує складного обслуговування і обходиться недорого господарству, оскільки виходить менше експлуатаційних витрат. Надалі (як на відео) подрібнену масу поступово завантажували за допомогою завантажувача Romill Bagger Standart. Цей завантажувач спочатку призначався для роботи з сухим зерном, але фактично, як і інші завантажувачі такої конструкції, добре справляється з подрібненим зерном (корнажем), цукровим жомом, рідкою пивною дробиною.

Продуктивність заготівлі корнажу – 200 тонн за зміну (400 тонн на добу), вона залежить від швидкості подрібнення маси. Подрібнений корм краще засвоюється тваринами та його зручно змішувати з іншим раціоном.

Корнаж можна зберігати й іншими методами, але пакування в рукави має ряд переваг:

Якщо правильно дотримуватись усіх умов закладки, то зерно оптимально зберігається до збирання наступного врожаю.

Консультація з фахівцем

Якщо ви заготовляєте сінаж чи зерно, пакування в рукави – потенційно вигідне для вас рішення. На сьогодні це найдешевший спосіб зберігання. З використанням найновіших 5-7-шарових рукавів від Манупакеджинг сільське господарство отримує перевірену та гарантовану упаковку.

Для отримання детальної інформації про продукт із розрахунком вартості під конкретне виробництво замовте зворотний дзвінок через сайт Манупакеджинг. Менеджер-фахівець підбере найоптимальніше для вас рішення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *