Що впливає на точність роботи прес-підбирача під час обмотування сінов’язальною сіткою

Налаштуванням кількості обертів сітки оператор прес-підбирача може керувати через пульт із кабіни або на механічному приводі самого обладнання. Незалежно від способу може статися ситуація, коли кількість обертів у результаті не відповідає заданій кількості. Перевірити це можна лише на тюку. Налаштування на самому прес-підбирачі є індикаторними, але не можна сприймати їх як точні.

Кількість фактичних оборотів, зроблених прес-підбирачем навколо тюка, може змінюватися через такі фактори:

  • точність подання сінов’язальної сітки;
  • рівномірність подання пакувального матеріалу по всій ширині тюка;
  • чи є місця скупчення сітки в прес-підбирачі (це призводить до втрати кількох метрів матеріалу);
  • чи немає місць, де звисають нитки від попереднього обмотувального рулону матеріалу (може призвести до того, що сітка більше тягнеться обладнанням в якусь сторону);
  • рівномірно чи ні відбувається подання соломи чи сіна до прес-підбирача.

Після правильної обмотки сіткою в прес-підбирачі вона повинна бути лише зовні тюка. Якщо частина упаковки опиниться всередині, це зменшить надійність рулону, а пакувальний матеріал може потрапити в корм тваринам.

В іншій статті блогу ми вже розглядали варіанти, чому тюки з соломою іноді рвуться, які можуть бути проблеми з обладнанням і як їх варто вирішити. Читайте про це тут.

Якщо вам потрібна професійна консультація або калькуляція потрібної кількості рулонів для вашого випадку, зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта.
Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять