Хто робить найкращі круглі пакунки? Рулонні прес-підбирачі – сільськогосподарське обладнання, що найчастіше використовується для такої упаковки. На ринку існує кілька популярних марок та моделей на вибір, які створені для конкретних завдань: від бюджетних до професійних варіантів. Розглянемо одні з топових моделей і брендів, які активно працюють і користуються величезним попитом у фермерів України.

Прес-підбирач – це сільськогосподарська спеціалізована машина для підбору валків сіна, сінажу, соломи та їх подальшого пресування та обмотування агростретч-плівкою. Обладнання дозволяє створювати ідеальні пакунки, які можна зберігати в полі.

При виборі найкращих орієнтуємося на репутацію бренду-виробника та ефективність його машин. Рівень високотехнологічності та популярність також впливають на вибір.

№ 5 – NEW HOLLAND

Популярний виробник повного асортименту сільськогосподарської техніки з більш ніж сторічним досвідом представляє рулонні прес-підбирачі двох лінійок: з роликовою стрічкою та з фіксованою камерою RF.

Обладнання Roll-Belt оснащене новітніми технологіями в галузі та відрізняється особливістю обертати найщільніші круглі тюки з відмінним захистом від негоди.

Моделі включають:

Апарати RF із фіксованою камерою здатні збирати широкі та великі валки. Змінити щільність легко за допомогою системи колірного кодування, а функція автоматичного обмотування може обертати заготовки сіткою, шпагатом або тим й іншим.

Моделі включають:

Простота в обслуговуванні та висока якість тюків виділяють цей бренд на тлі інших.

№ 4 – JOHN DEERE

Американський гігант із виробництва сільськогосподарського обладнання. Компанія заснована в 1837 році і сьогодні пропонує широкий вибір рулонних прес-підбирачів для круглих тюків, які представлені в серії Zero:

Моделі Zero також мають варіанти для виробництва силосу у версії Megawide. Модель C451R – найпродуктивніша, з можливістю упаковувати до 60 круглих тюків за годину.

М-серія універсальних машині працює з сіном та сінажем високої вологості для отримання максимально поживного корму.

R-серія розумних та довговічних машин з удосконаленим контролем та інтелектуальною автоматизацією процесів пакування з гарантією на 12 000 упаковок.

E-серія економічних машин, доступних у конфігураціях із сіткою чи шпагатом.

Обладнання відрізняється своїми надійними компонентами та доступністю до якісного сервісу, що функціонує в Україні. Машини можна підібрати під конкретні завдання з урахуванням вимог господарства.

№ 3 – KUHN

Французький виробник сільськогосподарської техніки з 1828 року представляє ряд моделей рулонних прес-підбирачів, сконструйованих для рентабельного пресування та пакування круглих тюків. Унікальні особливості та інновації дозволяють їм ефективно працювати в полі.

В асортименті виробника доступні моделі з фіксованою камерою і камерою, що змінюється. Нове покоління машин включає технології INTEGRAL ROTOR (вбудований ротор) та PROGRESSIVE DENSITY (зростання щільності), що відрізняє моделі від інших аналогів на ринку.

FB 3100 з фіксованою камерою — модель виготовляє тюки високої щільності та має довгий термін служби компонентів. Може працювати навіть у найсуворіших умовах клімату.

VB 3100 і VB 7100 зі змінною камерою – моделі дозволяють отримати максимальну вигоду від упаковки. Автоматизована система значно підвищує ефективність роботи обладнання.

№ 2 – СLAAS

СLAAS – один із провідних світових брендів — виробників сільськогосподарського обладнання, заснований у 1913 році. До широкого асортименту машин входять сучасні прес-підбирачі під квадратні та круглі тюки різних розмірів. Компанія працює в Україні вже понад 30 років та забезпечує аграріїв якісною технікою та сервісом.

Лінійка прес-підбирачів представлена серіями Rollant, QUADRANT та VARIANT. Серія Rollant — одна з найпопулярніших у світі із заготівлі сінажу. Забезпечує високу стабільність тюків.

ROLLANT 455/454 UNIWRAP – прес-підбирач з високим рівнем продуктивності. Упакує сіно та сінаж із розміром тюків 1,25–1,35 x 1,20 м. Система нарізки оснащена 25 ножами для високої якості подрібнення. Обмотування плівки за 23 секунди шістьма шарами за один цикл. Гідравлічна система MAXIMUM PRESSURE PLUS для делікатного регулювання тиску для оптимальної щільності упаковки. Камера з рифленим профілем для ідеального обертання заготовки навіть при збиранні у вологих умовах. Бездоганний зріз забезпечує система ROTO CUT Heavy Duty з подвійним захистом ножів, а дно, що гідравлічно опускається, адаптується до потоку кормової маси. За допомогою двох 750-міліметрових натягувачів UNIWRAP тюк туго обмотується шістьма шарами плівки з напуском 52 %. Це топова модель у лінійці ROLLANT від СLAAS, яка працює з плівкою та сіткою. Обладнання повністю автоматичне, дозволяє швидко та ефективно функціонувати в полі.

№ 1 – KRONE

Krone – компанія з імпорту сільськогосподарської техніки, заснована в Німеччині у 1903 році. Пропонує безліч рулонних прес-підбирачів — від стаціонарних до регульованих, з різним обладнанням для обмотування та можливістю заготовляти сіно, сінаж або те й інше. Вони виробляються з константою або з варіабельною пресувальною камерою.

Моделі включають:

Comprima Plus – прес-підбирач із посиленими компонентами для професійного обмотування тюків стретч-плівкою або сіткою. Універсальна модель для роботи з різними культурами. Доступні напівавтоматична та автоматична версії, які виробляють тюки розміром від 1 до 1,50 м (залежно від версії). Система NovoGrip – посилений ремінно-планчастий транспортер, призначений для ідеального ущільнення заготовок. Підбирач EasyFlow оснащений W-подібним розташуванням зубів для чистого підбору зелені. Апарат XCut для нарізки має від 17 до 26 ножів для забезпечення легкого та швидкого нарізання трави. Ротор, що подає та ріже, виготовлений зі сталі Hardox для високого рівня продуктивності та довговічності. Модель представлена у версіях із обмоткою плівкою або сіткою.

Машини вражають результатом, простотою в роботі та міцністю форм тюків.

Плівка Agriflex для рулонних прес-підбирачів – один з найкращих варіантів для високоякісної упаковки

Універсальний продукт європейської якості Agriflex підходить для роботи з усіма типами та брендами прес-підбирачів, демонструє високі показники ефективності та продуктивності.

Перевірена мільйонами тюків плівка Agriflex Evolution 5+ має оптимальну надійність для захисту сінажу та ідеально взаємодіє з пристроями прес-підбирачів. Ідеальний інноваційний склад сировини робить матеріал еластичним та міцним на розрив.

Гнучка плівка нового покоління від Манупакеджинг доступна у трьох кольорах, має УФ-захист та 12-місячну гарантію збереження якісного корму. Отримайте безкоштовну консультацію щодо пакування стретч-плівкою сінажу у спеціаліста за тел.: +38 (067) 484-58-19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *