Сінов’язальний шпагат тривалий час був дуже популярним і універсальним пакувальним матеріалом, та й досі успішно застосовується в багатьох галузях сільського господарства. Поліпропіленовий шпагат виготовлений з полімерних матеріалів, стійкий до впливу хімічних речовин, може витримувати температуру до +140 градусів і мінусову температуру. Цей матеріал має високу міцність на розрив і витримує багаторазове скручування.

Шпагат сінов’язальний активно застосовується при обмотуванні не тільки сіна, а й різних предметів у побуті. Багато фермерів в Україні сьогодні, як і раніше, використовують його для автоматичної обмотки сіна. Він непогано себе зарекомендував при роботі з в’язальними механізмами і підходить для багатьох прес-підбирачів.

Це бюджетний варіант для пакування заготовок для подальшого їх просушування на відкритих майданчиках. За допомогою пакувального шпагату можна сформувати тюки або рулони з природною циркуляцією атмосферного повітря всередині. Цей матеріал потім можна з легкістю видалити для подальшого згодовування рослинної маси тваринам.

Переваги сінов’язального шпагату:

Його недоліки:

Серед недоліків сінов’язального шпагату варто виокремити неекономічність при обмотуванні, якщо порівнювати з сінов’язальною сіткою. Його витрата в рази більше, ніж при обмотуванні сіткою. Шпагат для тюкування сіна також може не підійти під конкретні моделі прес-підбирачів і швидкість упаковки з ним невисока. Купити шпагат для сіна за сучасною рецептурою з УФ-захистом можна тут. Використовуючи продукцію від перевірених виробників, ви отримуєте гарантію якості.

Сінов’язальна сітка має більш підвищену еластичність і міцність завдяки переплетенню різних ниток з поліпропілену і міцному їх з’єднанню. Вона більш економічна за рахунок невеликої витрати матеріалу і має більшу продуктивність при автоматичному пакуванні, ніж шпагат. Ризики псування корму з сіткою знижуються через її щільніше облягання рослинної маси при обмотці і менші отвори, що дозволяє краще захищати заготовку від вологи. За допомогою сінов’язальної сітки формуються рівні й акуратні рулони. Сітка підходить для більшості прес-підбирачів, а швидкість обмотки при цьому вища, ніж зі шпагатом.

Переваги сінов’язальної сітки:

Її недоліки:

Незважаючи на незначні недоліки сінов’язальної сітки, у цього матеріалу більше переваг перед сінов’язальним шпагатом. Тюкування, звісно, вигідніше зі шпагатом, якщо не враховувати витрати на зарплату робітникам, яким буде потрібно більше часу на упаковку. Але шпагат для рулонів сіна поступається за показниками сітці. Для пакування великого обсягу продукції вона економічніша, а тривале зберігання в ній продукції можливе без істотних втрат, тому все більше фермерів в Україні і по всьому світу використовують сінов’язальну сітку замість того, щоб купити шпагат для тюків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *