Скоро в продажу: плівка для нестандартних силосних ям

Багато фермерських господарств України стикаються з проблемою укриття широких силосних ям, бо виробники виготовляють плівки шириною до 20 метрів. Але оскільки близько двох метрів необхідно тільки для накладання по боках з метою герметизації, така упаковка підходить для ями шириною 18-18,5 метрів максимум. Тому для більш широких ям доводиться закуповувати мінімум дві плівки для сінажних ям і згодом витрачати досить багато часу на її герметичне укладання і фіксацію в місцях накладання.

У Manupackaging Ukraine є два рішення, які прискорюють накриття широких силосних ям:

  • плівка для ям нестандартних розмірів, що дозволяє вкривати сховища до 22 м в ширину;
  • спеціальні ціни на двосторонній скотч для швидкого склеювання плівок для ям при покупці двох і більше плівок будь-якої ширини від 12 метрів.

Довжина силосної плівки, незалежно від ширини, може бути до 400 метрів. Ви самі говорите, скільки саме матеріалу вам необхідно.

Ми розуміємо, наскільки важливо виконати укриття силосної ями швидко і без зниження рівня герметичності, тому постійно розробляємо нові товарні позиції і пропозиції. Дізнатися більше про наші агропакувальні рішення ви можете за телефоном +38 067 623 63 12 та на нашому офіційному сайті в розділах Продукція та FAQ.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта.
Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять