Шпагати (мотузки) застосовують багато століть в найрізноманітніших сферах діяльності людини. Їх виготовляють з різних матеріалів і використовують просочення для поліпшення властивостей. Усе це безпосередньо впливає на технічні характеристики виробу і сферу його застосування. Тому перед тим як купити шпагат в Україні, ознайомтеся з особливостями кожного виду і підберіть найбільш підходящий з огляду на ваші завдання. Враховуйте також при замовленні діаметр нитки і довжину. Враховуйте також при замовленні діаметр нитки і довжину.

Види шпагату

Усі різновиди шпагатів можна умовно розділити на дві великі групи:

  1. Натуральні.
  2. Синтетичні.

Натуральні види шпагатів

Натуральні шпагати використовують там, де важлива екологічність матеріалу. Але вони з часом втрачають надійність під впливом несприятливого навколишнього середовища.

Іноді для поліпшення властивостей шпагату виробники додають у волокно поліпропіленову нитку безпосередньо в процесі скручування. У деяких випадках такі вироби також можуть бути використані в харчовій промисловості, усе залежить від технічних характеристик PP-сировини. Тому слід запитувати відповідні дозволи у виробника, якщо це важливо для вашого бізнесу.

Синтетичні різновиди шпагатів

Синтетичні шпагати витриваліші та надійніші, ніж натуральні. Вони підходять для повторного застосування і автоматичної обв’язки з використанням техніки. Тому їх часто використовують у пакуванні. Крім того, вони зазвичай дешевші натуральних, чим і обумовлена ​​їх висока популярність.

Сфери застосування шпагатів

Шпагат часто застосовують як пакувальну нитку, для декорування і створення нових товарів у таких сферах:

Манупакеджінг Україна продає шпагат для в’язання тюків, який підійде для будь-якого прес-підбирача, що використовується в країні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *