Український аграрний сектор, використовуючи європейський досвід, надзвичайно широко застосовує альтернативні джерела енергії. Про бажання використовувати «зелені» технології кожен раз заявляє все більше компаній. А експерти єдині в думці, що така тенденція заміщення природного газу в агросекторі — це дійсно реальна перспектива кількох найближчих років.

Одним із джерел альтернативної енергії є солома, що залишається після збору врожаю зернових. Її прибирають з поля за допомогою прес-підбирачів та використовують для опалення або в сушильних комплексах.

Компанія Manupackaging Ukraine цінує європейські традиції, тому допомагає українським аграріям у заготівлі не тільки кормів, але й альтернативних джерел енергії, поставляючи високоякісні матеріали для тюкування соломи.

Наші експерти провели дослідження, що найкраще для цього підходить сінов’язальна сітка. Впевнено можемо стверджувати, що в Європі такий матеріал використовується давно, таким чином вносяться корективи в енергобаланс. Саме тому приріст альтернативних джерел енергії в Україні — тільки справа часу.

Аграрний сектор належить до тих сфер, де розвиток «зеленої» енергії відбувається надзвичайно швидко. Для компаній це досить непоганий механізм зміцнення енергетичної незалежності, рішення частини екологічних проблем і спосіб економії виробничих витрат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *