Використання прес-підбирача при заготівлі сіна дозволяє якісно і швидко упакувати заготовки в шпагат або сітку. Сітка вигідніша з п’яти причин, про які ми вже писали в іншій статті.

Більшість рулонних прес-підбирачів, які працюють зі шпагатом, можуть працювати і з прес-сіткою. Але потрібно правильно її підібрати. Яка сітка буде кращою для тюкування сіна, не залежить від устаткування — важлива якість сировини і плетіння пакувального матеріалу. Тому що сітка від різних виробників може мати різні технічні характеристики, що безпосередньо впливає на її властивості.

Ціна сітки для прес-підбирача залежить не тільки від її якості, а й від популярності бренду. Саме тому фірмові пакувальні матеріали від світових виробників техніки коштують дорожче, ніж аналоги. При цьому якість може залишатися на одному й тому самому рівні. Це можуть підтвердити багато фермерів України, які понад 10 років купують сітку Manuagri в нашій компанії. Придбати цю сітку для прес-підбирача можна на сторінці продукту або зробивши замовлення через інший зручний канал зв’язку, вказаний на сторінці Контакти.

Якою б не була машина для тюкування сіна, ми зможемо допомогти вам з вибором підходящого пакувального матеріалу. Консультація у менеджера безкоштовна.

Якою має бути сітка для тюкування сіна

Сітка під прес для тюкування повинна відповідати декільком критеріям якості:

1. Достатня міцність. Це необхідно, щоб сітка надійно утримувала задану прес-підбирачем форму рулону. Оскільки обладнання пресує сіно досить щільно, важливо зробити достатню кількість оборотів пакувальним матеріалом, щоб заготовка не пошкодилася через тиск всередині. Ми писали про це в статті «Чому рвуться тюки». Для надійної фіксації тюка досить 2,5-4 обороти тюка сіткою Мануагрі (залежно від діаметра й матеріалу, який пресують).

2. Гладка поверхня. Це особливо важливо при подальшій упаковці в агростретч-плівку. Стебла сіна, що стирчать в різні боки, можуть її пошкодити, а це порушить анаеробне середовище всередині.

3. Хороша міцність забезпечить економію часу і матеріалу, оскільки дозволить заощадити на кількості оборотів тюка сіткою. Чим нижче показники міцності на розрив, тим більше оборотів необхідно буде зробити прес-підбирачу. Таким чином, чим вища якість сітки, тим дешевше обійдеться упаковка в неї і тим швидше ви закінчите зі збиранням. Отже, не можна керуватися тільки ціною на сітку для прес-підбирача при її виборі.

Технічні характеристики сінов’язальної сітки Manuagri

Для пакування сіна з сіткою Manuagri досить 2-2,5 оборотів, а для соломи ми рекомендуємо додати ще 1-1,5 оборота, бо тиск всередині такого тюка буде вище. Така невелика кількість оборотів пакувальним матеріалом дозволяє істотно економити, про що ми вже писали в іншій статті. І це можливо за рахунок високої якості сітки.

Сінов’язальна сітка Manuagri виготовлена ​​з високоякісного поліетилену і має у складі спеціальний стабілізатор для захисту від УФ-променів, що ще краще захистить корм при зберіганні в полі. Мінімальні зусилля для розриву, заявлені виробником, — 270 кг.

Ми гарантуємо, що сітка відповідає всім заявленим на сторінці товару характеристикам, тобто буде завдовжки 3000 метрів і шириною 1230 мм. Крім того, на рулоні присутні ручки для зручного транспортування перед установкою в прес-підбирач або на місце зберігання, а також кольоровий індикатор на самому матеріалі, що попереджає про те, що скоро необхідно буде замінити рулон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *