Вітаємо всіх наших клієнтів та партнерів з прийдешнім Новим роком та Різдвом!

Бажаємо вам досягати поставлених цілей, бути щасливими та здоровими, продовжувати любити свою справу та горіти нею. Адже робота у сільському господарстві — це набагато більше, ніж просто робота.

Нехай для вас 2022 рік стане роком досягнень та успіхів, усмішок і радості! Найсміливіші ваші плани хай втіляться в реальність, найцікавіші ідеї стануть проєктами, а всі важливі та складні цілі будуть досягнуті. Нехай 2022 рік буде успішним в особистій та робочій сферах! А наш колектив допоможе вам з підбором та своєчасною доставкою необхідних пакувальних матеріалів для кормозаготівлі. Ми будемо раді стати одним із гвинтиків для успіху вашої компанії або сімейного бізнесу.

За 2021 рік ми помітили підвищення інтересу з боку фермерських господарств до сінов’язальної сітки, агростретчу та полімерних рукавів, тому вже чекаємо на доставку нової партії товару з нашого європейського заводу для продажу в наступному сезоні. Решта товарів з нашого асортименту також у дорозі. Ми майже готові до старту сезону!

У 2022 році намагатимемося надати нашим клієнтам та партнерам не лише європейські товари для пакування кормів, а й європейську якість обслуговування. З початку нового сезону ми станемо до вас ближчими — ви зможете комунікувати з нами на Facebook та в офіційних месенджерах. Також ми запланували безліч корисних інформаційних матеріалів, які допоможуть підвищити якість кормозаготівлі.

З Новим роком та Різдвом! Дякуємо вам за співпрацю!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *