Заготівля корму для тварин — це справжня наука, яка вимагає точного виконання багатьох умов, які стануть гарантом дійсно якісного корму.

Якщо говорити про сінаж у плівці, то кожен рулон, якщо говорити узагальнено, є окремою силосною ямою. Корм, заготівля якого була проведена таким чином, може зберігатися як разом з іншим, так і окремо, залежно від його індивідуальної поживної цінності. Слід зазначити, що трава з високою поживною цінністю підходить для корів, які отелилися, а для ялових корів підійде корм з більш низькою поживною цінністю. У зв’язку з тим, що в рулоні не так багато корму, як, наприклад, у ямі, а також з огляду на поживні якості трави при грамотному плануванні можна значно збільшити ефективність використання корму.

Крім того, корм в упаковці не вимагає спеціальних умов зберігання. Якщо є така необхідність, його можна зберігати навіть поруч із фермою. Відмінність від заготівлі сіна полягає в тому, що якість сінажу з упаковки в жодному разі не залежить від погодних умов. Якщо потрібно нагодувати велику кількість тварин, такий корм стане просто незамінним, адже в такому разі відкриття силосної ями — рішення неправильне.

Звичайно, технологія заготівлі сінажу за допомогою стретч-плівки вимагає деяких капіталовкладень, які можна знизити, використовуючи послуги підрядників або, наприклад, одну машину для потреб декількох компаній.