Пакування сінажних тюків стретч-плівкою значно збільшує якість заготовок, зберігає свіжість та поживність рослинної маси, дозволяє зберігати тюки на відкритому повітрі. Завдяки сучасним технологіям обмотування корму фермерам доступна можливість ефективно та швидко здійснити заготівлю сінажу на зиму.

Прогресивні обмотувачі від передових виробників допомагають господарствам значно продуктивніше та економічніше працювати в полі. Використовуючи передові технології та якісний матеріал, можна досягти ідеальних результатів із пакування сінажу. Для обмотування рослинної маси з високою місткістю вологи та сухого корму виробник сільськогосподарської техніки KUHN розробив новинку — прес-підбирач OWR 6000.

Оптимізація продуктивності

Лінійний обмотувач круглих тюків KUHN OWR 6000 забезпечує виняткову продуктивність обмотування при мінімальних витратах плівки та палива. Ця пакувальна машина призначена для вимогливих фермерів, яким необхідна максимальна продуктивність та окупність пакувальної машини. Незабаром новинка може бути доступна в Україні, і прес-підбирач можна буде купити в офіційного дилера.

Машина може швидко обертати круглі тюки різних розмірів, включаючи тюки діаметром 1,2; 1,5 і 1,8 метрів. У моделі OWR 6000 використовується 35-річний досвід компанії KUHN в галузі виробництва індивідуальних упаковок завдяки використанню попередніх натягувачів з провідним у галузі коефіцієнтом розтягування плівки до 70 %. Цей показник забезпечує більш ефективне використання матеріалу та краще стиснення тюку, знижуючи вартість сировини на тюк. При цьому не мотається дно тюка, що дозволяє заощадити значну кількість сировини.

Особливості та переваги:

Пакування плівкою Agriflex

Стретч-плівка від Манупакеджинг завдяки своїм молекулярним особливостям та характеристикам підходить для більшості типів прес-обмотувачів. Вона еластична і має високий коефіцієнт міцності на розрив, створює максимальний захист від негативного впливу навколишнього середовища. Головне, що склад матеріалу безпечний для всіх тварин, захищає корм від УФ-випромінювань та 100 % придатний до переробки. Сітка сінна тюкувальна може використовуватися для попереднього обмотування рулонів.

Завантаження рулону з плівкою в зону подачі обмотувача KUHN не займає багато часу. Плівка Agriflex для обмотування тюків відмінно взаємодіє з пристроями машини і не рветься при зміні формату упаковки. Завдяки пристрою розтягування можна скоротити споживання сировини та заощадити на упаковці.

Переваги пакування плівкою для тюків від Манупакеджинг:

Спеціаліст Манупакеджинг Україна детально проконсультує щодо продукту Agriflex і запропонує вигідний варіант пакування для ваших тюків.

Купити шпагат для прес-підбирача або сінов’язальну сітку (від однієї штуки), плівку за оптимальною ціною можна на сайті:

Порівняння пакування шпагатом та сіткою — у нашій статті тут.