Кожен фермер розуміє, що якість обмотки тюків сіткою залежатиме від трьох основних факторів: прес-підбирача, сінов’язальної сітки та правильності виконання роботи. Кожна модель обладнання має свої особливості: різні системи обмотки та ширина захвату, а також інші технічні характеристики, які роблять його більш підходящим під певні типи врожаю (кормів). І, звісно ж, кожен прес-підбирач має ще різні налаштування, що впливають на кінцевий результат обмотки.

10 частих проблем при тюкуванні сіткою і як їх вирішити

У цій статті ми підготували коротку, але досить змістовну інструкцію щодо виправлення десяти частих проблем, з якими стикаються фермери у процесі тюкування кормів сінов’язальною сіткою. У наших нотатках раніше ви могли читати про деякі з них, тому ми дамо посилання на більш повні статті про це.

Ми уважно стежимо за новинками у світі пресувальних машин для тюкування та часто проводимо випробування у полях з нашими клієнтами. Це дає нам можливість краще зрозуміти потреби клієнтів, а також допомагає покращувати нашу продукцію.

1. Сітка недостатньо добре натягнута під час обмотування

Виправити проблему можна регулюванням гальмівних стрижнів і роликів, що подають. Найчастіше потрібно зменшити відстань між роликами за допомогою регулювальної планки. Потім бажано перевірити плавність та чистоту. Для цього також є спеціальна розподільна планка.

Проблема може бути в сердечнику — він може сильно ковзати по валу. Найчастіше це зустрічається в прес-підбирачах з осьовим кріпленням. Виправити просто — потрібно правильно закріпити сердечник. Крім того, слід перевірити правильність кріплення роликової опори та виправити, якщо це необхідно.

2. Сітка тягнеться з обох боків тюка

Для вирішення цієї проблеми потрібно перевірити та усунути чотири можливі причини:

3. Неакуратно сформований тюк або надлишковий тиск у ньому можуть призвести до розриву упаковки

Ми писали про те, що деякі тюки можуть розриватися, якщо ви використовуєте недостатню кількість сітки для тюкування під певну культуру. Будь ласка, не заощаджуйте сітку, якщо пакуєте солому. Крім того, причинами можуть бути:

4. Сітка не розрізається належним чином

Основні причини подібної проблеми лише дві:

Прочитати далі можна тут.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *